Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS N100 (N1)4/64Midnight Frost

10990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.52" Резолуција: 720х1600 (HD+)269 ppi OxygenOS базиран на Android ™ 10 PCU: Qualcomm® Snapdragon 60 460 RAM меморија: 4 GB / 64 GB Задна камера: 13 mp Предна камера: 8 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS NORD N10 5G 6/128 Midnight Ice

20990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.49" Резолуција: 1080х2400 (HD+)405 ppi OxygenOS базиран на Android ™ 10 PCU: Qualcomm® Snapdragon 90 690 RAM меморија: 6 GB / 128 GB Задна камера: 64 mp Предна камера: 16 mp