Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА MTD SMART 32 E 1000W (FER)

4190 ден со ДДВ
Нож: 30 cm Тежина 12 kg Моќност: 1000W Волумен на корпа: 30 l Висина на сечење: 25-60 mm Подесување на височина: 3 позиции