Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ФОТОАПАРАТ NIKON COOLPIX B500 BLACK

14499 ден со ДДВ
BSI CMOS сензор од 16 мегапиксели 1/2,3 инчи 6,5 милиметарски ED објектив 22,5 900 милиметри (еквивалент на 35 милиметри) Објектив со оптички зум од 40x, динамичен зум од 80x LCD екран со навалување од 3 инчи 921k точки. Снимање видео со Full HD 1080p со 30 fps Bluetooth (BLE), Wi-Fi, 18 режими на сцена. Далечински управувач преку паметен телефон.
802327