Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ПРИНТЕР XSEROX 3020

3999 ден со ДДВ
Бразина на прием: 20 ppm Циклус на работа: 15 000 слики Брзина на процесорот: 600 MHz Меморија за печатење: 128 MB стандард Поврзување: USB 2.0 / Wi-Fi b/g/n Резолуција на печатење 600×600 dpi Време на страница: 85 секунди