Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ VERBATIM PREMIUM NiMH AA 4×1.2

210 ден со ДДВ
Тип: NiMH Напон: 1.2 V Oптимизиран дизајн Kапацитет: приближно 2500 mAh Одлични електрични перформанси

ШТЕДЛИВА ЛЕД СИЈАЛИЦА VERBATIM E27 9V

290 ден со ДДВ
Тенок и елегантен дизајн на ладилник Замена за блескаво светилка од 60W Triac Dimmable (со водечки, универзални, затемнувачи) Сокет - E27 Завртка Моќност - 9 W Еквивалент на моќност - 60 W Напон - 220 - 240V Светлосен флукс - 820 lm