Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД LOBOD LF42DN4319 TS/S2 FULL HD SMART

13990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 42″/107cm Резолуција на екран: FullHD (1920×1080) Оперативен систем : Android 9.0 Процесор: Quad core CPU Тип на тјунер: DVB T2/S2/C RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB HDMIx3/USBx2/VGA/VESA Стандард