Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ OLED LG 48A16LA 4K UHD SMART

57149 ден со ДДВ
Димензија на екран: 48″/123 cm
Резолуција на екран: 4K OLED(3840×2160)
Процесор: α7 Gen4 Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 1x HDMI
2x USB

Headphone out
Cl+
LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 300 × 200
802277