Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД VIVAX 49″S62T2S2SM

18999 ден со ДДВ
Резолуцијa: 49″ 124cm (1920×1080) FHD Оперативен систем: Android 9.0 Светлост: 300/ Звук: 16W RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 WiFi/USB x2/HDMI x3/Optical Digital/ VESA standard: 200×200