Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VIVAX WFL 100615BS

13890 ден со ДДВ
Енергетска ефикасност: A+/E Капацитет: 6 kg/Програми: 15 Штедлива програма/Брза програма 15 min Брзина на вртежи: 1000 rpm Тип на екран: LED дисплеj Одложен почеток до 24 часа Димензии (ШхВхД): 59.5 x 85x 40 cm
803142