Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД МАX SPORTIVO 8.0 20” BLACK GREEN

8393 ден со ДДВ
Метален рам 11.5" Висококвалитетни гуми Compass 20’"×1.95 Полу алуминиумски рачки за кочници BMX гидан Преден Амортизер Vader седиште со М6 Qick Release Метални бандажи 20" V-brake Алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Полу метални педали со лагери Заден Потпирач