Се прикажуваат сите 14 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРОЧИСТУВАЧ НА HIAOMI MI AIR PRO

10883 ден со ДДВ
OLED дисплеј 3 слојна филтрација Ласерски сензор за честички Напојување (V): 220 Проток на воздук CADR3 – 500m³/h Најдобри резултати на: – 30m² ~ 60m²

ПРОЧИСТУВАЧ НА XIAOMI MI AIR 3H

10999 ден со ДДВ
SMART прочистувач за воздух OLED дисплеј на допир Капацитет: 380m3/h Намена за простории до 60m2 Прочистување на 99,97% од честичките 3 слојна филтрација True HEPA филтер Моќност 38W

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ ADLER AD 7961

3599 ден со ДДВ
Моќност: 45W
Ниво на бучава: 35-61dB
Јонизација над 2mil ions/cm3
УВ ламба со ефикасност: 150m3/h
Брзини:3
Ноќен режим на рабора
Максимална големина на просторијата: 20мsup2,

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ CAMRY CR 7960

7999 ден со ДДВ
Моќност: 45W / 170m3h Ниво на бучава (CADR): 40-55dB Тајмер (1, 4, 8, 12 ч.) Ноќен тивок режим Големина на просторијата: 30m2 Функција за јонизација/RESET Димензии: 321x210x523 mm

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE COOL ME

24690 ден со ДДВ
Вентилатор што го прочистува воздухот и го лади Двострана ротација од 70 степени Отстранува 99.95% од алергените и штетните материи Филтри со активен јаглен и ХЕПА филтер LED екран Далечински управувач Тајмер функција за спиење

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE HOT & COOL LINK PH01

49290 ден со ДДВ
Автоматско прочистување, навлажнување и ладење. Идеално за поголеми простори. Автоматски открива и задржува алергени, загадувачи и гасови. Ги прикажува квалитетот и влажноста на воздухот во реално време. Се поврзува со апликацијата Dyson Link за лесно следење и управување. Димензии: висина x ширина x длабочина: 92,7cm x 31,2cm x 28cm. Тежина: 8,32 кг

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE HOT&COOL LINK HP04 БЕЛО СРЕБРЕН

45790 ден со ДДВ
Автоматски ги отстранува гасовите и 99,95% од малите честички од 0,1 микрон. Поголемиот дел од HEPA филтерот е направен од 6,4 метри H-13 HEPA боросиликат микрофибер Проток 310 l / сек Далечински управувач Димензии (ВxШxД): 76,4cm x 24,8cm x 12,7cm. Тежина: 5,71 kg.

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE&COOL LINK TP 02

27490 ден со ДДВ
Уништува 99.95% од алергени и прав од воздухот помал од 0,1 микрон Проток: 410 l / секунда Моќност на мотор (min / max): 6/56 W Ниво на бучава: до 63 dB. Ротација за 180 степени 360 стаклениот ХЕПА филтер LED екран

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ GORENJE OPTIAIR 203M

8490 ден со ДДВ
Тајмер: Дигитален,LCD дисплеј
Јонизатор
Турбо режим на работа
Индикатор за чистење на филтерот
Боја: Бела
Површина на просторот: 20 m2
Димензии (ШxВxД): 32,5x50x17,5cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39x58x22,5cm
Нето тежина на апаратот: 5,7kg
Бруто тежина на апаратот: 6,6kg
Осигурувач: 10 A

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ WINIX ZERO

16190 ден со ДДВ
Оптимална површина (AHAM): 35 m2 Максимален капацитет (Според ECARF) 99 m2 Брзини на вентилатор: 5 Ниво на бучава: 27,8db – 60db Тајмер: Да, 1/4/8 часови Сензор за честички Моќност: 2,8W – 70W Филтри: хепа / активен јаглен Напојување: 220V

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ WINIX ZERO COMPACT

9490 ден со ДДВ
Максимален капацитет 50м2 Максимален проток: 250m3/h Ниво на бучава: 26.5 – 53.7db ХЕПА филтер со ефикасност од 99,99% за честички поголеми од 0,003 микрометри Сензор за честички Моќност: 12W – 55W Напојување: 220V Автоматскиот режим го контролира сензорот за ПМ честички

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ WINIX ZERO PRO

18999 ден со ДДВ
Димензии: 25X41x60 cm Капацитет (Според ECARF): 120 м2 ХЕПА филтер со ефикасност 99,97 за честички CADR индекс (прав/полен/чад) Моќност: 5W sleep/220V/90W турбо Брзини: 5/Сензор за честички Проток на воздух: 96/486 m3 h

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ WINIX ZERO N

10590 ден со ДДВ
ТДимензии: 35x27x45cm Капацитет (Според ECARF): 45м2 Максимален проток: 330m3/h Брзини: 4/ Бучава: 47db Мотор BLDC: без четкици, долг век Тајмер / Сензор за честички Моќност: 40W / Префилтер сив и кафеав