Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

СЕТ КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА AMIKA MPMBO2K 4КОМ

455 ден со ДДВ
Ширина на производот: 26 cm Висина на производот: 23 cm Платнени кеси х4

СЕТ КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN BC/CY

549 ден со ДДВ
Погоден за модели: SEVERIN BC 7035 SEVERIN BC 7045 SEVERIN BC 7047 SEVERIN CY 7089 4x Платнени микрофибер кеси 1x Вклучен филтер за мотор

СЕТ КРПИ ZB 7213 ЗА ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN ST 7181

1549 ден со ДДВ
Овој сет се состои од: 4 крпи од микрофибер 1 пластичен лизгач за тепих

ХЕПА ФИЛТЕР HFGFALPR ЗА ПРАВОСМУКАЛКИ GORENJE

500 ден со ДДВ
Погоден за следниве модели на Gorenje: VC1901GACRCY VC2101GALWCY VC2302GALRCY VC2303GALBKCY VC2303GAPRACY VCEA02GALWCY VCEA03GALBKCY VCEA03GAPRACY

ЦИКЛОН GORENJE DCU T1

390 ден со ДДВ
Специјален Spinner Додаток за правосмукалка Димензии (ШxВxД): 14 × 37 × 9,7 cm Може да се примени на било кој модел Горење (освен на VCM 2222 R, VCK 1901 OCY IV, VCK 2303GCY IV)