Се прикажуваат 1–24 од 45 резултати

Прикажи 9 24 36

ВНАТРЕШЕН SSD DISK A-DATA 480GB SU630 SATA 6GB-S 2.5 SOLID STATE DRIVE

3499 ден со ДДВ
A-Data 480GB SSD SU630 SATA 6Gb/s 2.5 Solid State Drive R/W speed up to 520/450MB/s ASU630SS-480GQ-R
24242

ВНАТРЕШЕН SSD DISK KINGSTONE 500GB M.2 NVME 3D TLC NA ND

5999 ден со ДДВ
Kingston 500GB M.2 PCIe NVMe SSD 3D TLC NAND up to 3 200MB/s read up to 2 200MB/s write SKC2000M8/500G
24246

ЖИЧАН СЕТ KB MSI MASTER C300

599 ден со ДДВ
Технологија: Жичана
Копчиња: 4 + scroll
Резолуција: 1200dpi
Конектор: USB
Должина на кабел: 1.5m
Копчиња: Мембрански
Дополнителни копчиња: 14 мултимедијални


800708

ЗВУЧНИК MS ECHO T500 BLUETOOTH

2490 ден со ДДВ
IP56 oтпорност на влага и прашина
Mоќност: 15W/Bluetooth 5.0
360˚surround
2x60mm звучника со 2x65mm X-bass
Фреквенција 90Hz ~ 18KHz
LED RGB светло/Опсег 10m
Вградена бате.Li-ion 2000mAh/Полнење 3h
MicroSD 32GB/USB2.0/3.5mm аудио/USB-C
800698

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 BLUE BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V
Излез: RMS аудио/Влез: слушалки
MP3/Bluetooth/USB/MicroSD
Моќност: 3000mAh
FM/AUX/LED/RGB илуминација
Ротирачко On/Off лизгачко копче
Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm


23606

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 RED BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V
Излез: RMS аудио/Влез: слушалки
MP3/Bluetooth/USB/MicroSD
Моќност: 3000mAh
FM/AUX/LED/RGB илуминација
Ротирачко On/Off лизгачко копче
Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm


23607

ЛАП ТОП HP 15S-FQ3000NA 593J4EA WIN 11 HOME

15499 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920×1080) Oперативен систем: Windows 11 Home Процесор: Intel Celeron N4500 1,10 GHz Графичка: Intel UHD Graphics Меморија: 4GB DDR4-2933 SDRAM (1×4 GB) Хард диск: 256GB PCIe NVMe SSD 45Wh Li-Ion батерија работа до 6 часа
802370

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

39499 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS
Резолуција: 1920×1080
Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ
Оперативен систем: FREE-DOS
Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph
Рам: 20 GB
2666 MHz
Slots: 2
Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

800941

ЛАПТОП ACER A715-42G-R16C,NH.QE5EX.003

46999 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5500U 2.10 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
IPS 144 Hz/Меморија: 16GB
Хард диск: 512GB PCI Express
Приклучоци: 1x2.0 USB/2x3.2 USB
1x1 HDMI/1x LAN IEEE 802.11ax
802223

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

18999 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz)
Графичка картичка: AMD Radeon 530
Рам: 4 GB DDR4 SDRAM
Хард диск: 256 GB SSD
Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB
26115

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53500 ден со ДДВ
NOT AC AN515-55-73X8 Nitro
NH.Q7MEX.00R
15.6 FHD IPS 144Hz Core i7-10750H
octa 8 GB 512GB M.2 SSD GeForce GTX 1650
4GB DDR6 NO ODD FREE-DOS Black
800665

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

26999 ден со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready
Резолуција: 1366x768
Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB
Графичка картичка: Intelreg UHD
Рам: 4 GB DDR4
Хард диск: 1TB
Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI
25507

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7W8EA

15790 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080) Процесор: Intel Celeron N4020 2.8 GHz Графичка: Intel UHD Graphics 600 Меморија: 4GB DDR4-2400 MHz RAM(1x4GB) Хард диск: 256GB PSATA III TLC M.2 SSD Поврзување: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 4.2
802222

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD Ryzen 5 3500U,
2,10 GHz/Max 3.7GHz
Core 4
Графичка картичка: AMD Radeon Graphics
Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB
Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe
800273

ЛАПТОП T HP VICTUS 16-E0003NIA 53L70EA

59499 ден со ДДВ
Екран: 16.1″ 40.9cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5600H 4.2 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB DDR6
Меморија:16GB DDR4-3200 MHz RAM(2x8GB)
Хард диск: 512GB PCIe NVMe TLC M.2 SSD
Поврзување: Realtek Wi-Fi 6(2x2)
Bluetooth 5.2 combo
802224

МАУС MS MSI FOCUS M101

339 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Батерија: 1 x AA
Резолуција DPI/CPI: 1600
Индикатор на батерија: n/a
Број на копчиња: 3 + 1 scroll

25967

МАУС MS MSI FOCUS M112

399 ден со ДДВ
Глувче: Безжично RF
Конектор: WiFi 2.4GHz
Сензор: Оптички
Интерфејс: USB
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800259

МАУС MSI FOCUS C115 ЖИЧАН

250 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Резолуција DPI/CPI: 2000 Број на копчиња: 5 + 1 scroll

800725

МАУС MSI NEMESIS C340 GAMING

770 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Осветлување: RGB
Должина на плетен кабел: 1.7m
Резолуција DPI/CPI: 4000
Копчиња:6 програмабилни +1 scroll
800730

МАУС MSI TRNSFORMER PRO GAMING

1109 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Осветлување: RGB 6 бои
Резолуција DPI/CPI: 7000
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
24591

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

11489 ден со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB
3.0/1xUSB-C/HDMI
25513

МОНИТОР AOC 27″ B2DA

10290 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: Prime FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 1000: 1
Осветлување: 250 cd/m2
Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1
26302