Се прикажуваат 1–24 од 108 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2904

1095 ден со ДДВ
Прецизни ротирачки глави: 3 Систем за следење на профилот на лице Работа на батерии Индикатор за полнење Време за полнење: 8 часа Континуирана работа: 30 минути Напон: 230 V

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2914

1395 ден со ДДВ
Четири глави за бричење Независни ножеви Модерен дизајн на главите Систем за точно бричење Тример Индикатор за полнење Батерија на полнење

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ MESKO MS 2920

695 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Три глави за бричење Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Работи и безжично

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ PHILIPS PT 725-16

2995 ден со ДДВ
Подвижни глави: 3 Rабота со батерија: 45 min Полнење: 8 часа LI-ION Батерија Можност за чистење со вода

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ REMINGTON BHT 6250

2995 ден со ДДВ
Издржливост на батерија: 60 min Додатоците се перат Должина на сечење (мин.) 1.5mm Должина на сечење (макс.) 12mm Напојување (LOV) полнење Eлектрично напојување

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО LAVAZZA LM JOLIE LIME

5595 ден со ДДВ
Моќност: 1250W Притисок на пумпа: 10 bar Резервоар за вода: 0.6 L LED on/off индикатор Должина на кабел: 80 cm Време на подготовка: 25 sec Напон: 240 V Автоматско исклучување за 9мин

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ GORENJE SMK 150 W

1590 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Копче за моќност: On/off со заштитник Куќиште: Пластика + метал Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик Должина на приклучен кабел: 0.7 m Димензии (ШxВxД): 8.5 × 21.5 × 10.5 cm

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА SEVERIN CS 7976

455 ден со ДДВ
Напојување: на батерии Користи две батерии Кружен отстранувач на влакна Додатен дел за груби површини Модерен дизајн Ергономска рачка Прекинувач за off/on Наменет за чистење туфки од: ткаенини. облека, ќебиња, драпери…

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN BT 3021 BLK-BTGRN

3295 ден со ДДВ
Време на полнење 10 ч Работен напон 100 - 240 V Тежина 210 g Технологија на батерии за полнење NiMH Карактеристики Се перат Напојување (LOV) на полнење Должина на сечење (макс.) 10 mm Должина на сечење (мин.) 0,5 mm Број на нивоа 20 Напојување преку батерија што се полни Тример за брада

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN HC 5010 MN

3495 ден со ДДВ
Ултра остри заштитени сечила Моќна двојна батерија Полнење на батерија:8h Работа:50мин Тип на батерија:Ni-MH

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ SEVERIN HS 0702

1695 ден со ДДВ
Време на работа: 60 min Сечила: Титаниум Нерѓосувачки челик 30mm Индикатор: On/Off Регулатор за должина 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Додатоци: четка, ножици, масло

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3516

845 ден со ДДВ
Моќност:13 W Бирање со меморија Транспарентен капак Стаклени тегли: 7 Капацитет на тегличка: 150 мл Пилот светло Димензии (ШxВxД): 227mm x 112mm x 233mm

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

1275 ден со ДДВ
Моќност: 5W Вакуум: 0.3 bar Вакумска моќност за зип кеси, канистри и шишиња Можност да работи со батерии, со УСБ кабел. Автоматски процес на вакумирање

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4602

595 ден со ДДВ
Моќност:200W Сечила од нерѓосувачки челик Брзини:4 Практичен прекинувач Отстранлива рачка Боја:бело-сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3731

1095 ден со ДДВ
Моќност:300W Брзини:2 Вртежи:16000min Отстранлив додаток за блендирање Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик Лесно чистење Кука за закачување Боја:бело-темно сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN SM 3730

865 ден со ДДВ
Моќност:300W Брзини:2 Вртежи:16000min. Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Материјал:високо квалитетна пластика Сечило:нерѓосувачки челик,,

БЛЕНДЕР СЕТ SIEMENS MQ67110 + МИКСЕР MQ96500 + СЕЦКО MR008B1

6995 ден со ДДВ
Рафиниран дизајн, максимална удобност, одлични перформанси Блендер Моќност: ‎750 W Миксер Моќност: ‎500 W Сецко Моќност: ‎400 W

БЛЕНДЕР СЕЦКО RUSSELL HOBBS ЕKSPLOR 22220-56

1195 ден со ДДВ
Моќност:70W Капацитет на сад:500ml(340ml употреблив капацитет) Сечила:нерѓосувачки челик Додатоци безбедни за миење во машина Безбедносен капак за заклучување Копче за почеток на работа Нелизгачи ногари,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4054G

1295 ден со ДДВ
Моќност: 250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со капак погодни за патување Сечило од нерѓосувачки чел

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4054O

1195 ден со ДДВ
Моќност: 250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со капак погодни за патување Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен прекинувач

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4054R

1399 ден со ДДВ
Моќност:250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединeчно:600ml Чашите се со капак погодни за патување Сечило од нерѓосувачки челик Безбедносен прекинувач

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4050

1795 ден со ДДВ
Моќност:500W Капацитет на бокал:1,5l Брзини:2 Пулс функција Стаклен бокал Можност за дробење на мраз Сечило:нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4069

1495 ден со ДДВ
Моќност:500W Капацитет на чашите:600/470ml Материјал на чашите:високо квалитетна пластика(bpa free) Додаток на чашите за пиење Лесен за чистење Нож од нерѓосувачки челик Боја:зелена