Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БОКАЛ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ ВОДА BARIER EKSTRA ORNAMENT

750 ден со ДДВ
1 филтер = 350L вода
Капацитет: филтриран-1.1л
Вкупно-2.5л
Безбеден за перење во машина за садови
17216

БОКАЛ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ ВОДА BARIER GARDEN NEO ПОРТОКАЛОВ

990 ден со ДДВ
1 филтер = 340L вода
Капацитет: филтриран-1.9л
Вкупно-2.5л
Безбеден за перење во машина за садови
23727