Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

МИКСЕР SEVERIN HM 3827

1199 ден со ДДВ
Моќност 200W Брзини 5 Куќиштепластично Копче за полесно ослободување на маталките Маталки за мешање2 Маталки за тесто 2 Тежина0.9kg
58