Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ VERBATIM PREMIUM NiMH AA 4×1.2

210 ден со ДДВ
Тип: NiMH
Напон: 1.2 V
Oптимизиран дизајн
Kапацитет: приближно 2500 mAh
Одлични електрични перформанси
9668