Се прикажуваат 1–24 од 34 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN FO 2471

3499 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Отстранлив сад за крем
Нелеплива плоча за палачинки
Материјал на садот: Нерѓосувачки челик
Прилагодлив термостат за загревање
Додатоци: 8 вилушки во боја
Отстранлива заштита од прскање
800559

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3521

2499 ден со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Автоматско исклучување
Електронска регулација на температурата
Kонтролно копче Easy-Select со LED дисплеј
800573

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN UZ 3861

1299 ден со ДДВ
Моќност 260W Kапацитет на садот250ml Пулс функција Вртежи3900min. Сечило од нерѓосувачки челик Сигурносен прекинувач кој овозможува работа само кога уредот е затворен Сецкањекромид,ореви,билки,сирење итн.
55

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4058

1999 ден со ДДВ
Моќност: 500 W/Поставки на брзини: 2
Вртежи во минута: 20000
Сечилa од нерѓосувачки челик: 2
Стаклен сад: 1.5l/Стаклена мелница: 210ml
Пластична мерна чаша: 60 ml
Можност за дробење на мраз
Пулс функција/Без BPA
24560

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА ADLER AD 8139 ЗА БЕБИЊА

2899 ден со ДДВ
Мерен опсег: 100g-22kg
Точност: 0,01kg
Бебе платформа: 56x26cm
Hold функција
Tare функција
Голем LCD дисплеј
ON/OFF копче
20901

ВОК ТАВА TEFAL SO CHEF G2677772 26cm

2370 ден со ДДВ
Титаниумска вок тава за готвење Дијаметар 26 cm TITANIUM ANTI-SCRATCH COATING: Отпорност од гребење, до 6 пати поголема трајност Thermo-SpotTM: Индикатор за топлина Погодно за користење на плин, ел. рингла, стаклокерамичка и индукциска плотна
802665

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1253

1599 ден со ДДВ
Моќност: 2200W/220-240V
Автоматско исклучување
Капацитет мин/макс: 0.5L/1.7L
Звук: при вклучување и зовривање
Грејач и куќиште: нерѓосувачки челик
LED: промена на бои зависно од темпера.
Одржување на топлина: 2 часа на 85°C
24788

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN RG 2348

5199 ден со ДДВ
Моќност: 1900 W
Напон: 230 V
Брусен нерѓосувачки челик
2-во-1 комбинација за скара
8 мали раклет тави со нелеплива обвивка
XXL Comfort кабел за напојување 200 см
Два одделно прилагодливи грејни елементи

800549

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN KG 2397

5599 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Напон: 220V
Леано железо
нерѓосувачки челик
Прилагодлива контрола на температурата
Индикаторско светло/Термостат
Сад за маснотии
Димензии (ДxШxВ) 71x37.8x10.3 cm

24658

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА ПЛОТНА ADLER AD 6608

3599 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
2 во 1 грил функцја
Не лепливи мермерни плочи
Отстранлива фиока за масло
Приклучок за горната плоча
Индикатор за вклуленост
23760

КУЈНСКО НОЖЕ ЗА ЛУПЕЊЕ TEFAL K2071014

519 ден со ДДВ
Боја: Црна и црвена
Ергономска рачка со влошка
Сечило од нерѓосувачки челик
Материјал: Челик
802168

МИКРО ПЕЧКА SEVERIN MW 7753 3/1

9399 ден со ДДВ
3-во-1 скара
топол воздух
Моќност (топол воздух): 1950W
Моќност (скара): 1000W
Моќност (микробранова): 900W
Број на програми: 8
Капацитет: 25 L
LED дисплеј со функцијата на допир
Димензии (ДxШxВ) 48.3x43.5x28cm
800560

МИКРО ПЕЧКА SEVERIN MW 7892

5699 ден со ДДВ
Mоќност: 700W
Грил: 1000W
Капацитет: 20l
Програми: 8
35 мин. тајмер
Ротирачка чинија 254mm
Димензии(ШxВxД): 44.5x36x25.5cm
20765

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX HMB 3566

1699 ден со ДДВ
Максимална моќност: 300 W Број на брзини: 5 Капацитет на садот: 2.5 L Турбо функција Додатоци: 2 пара маталки Mаталки за: мешање 2/тесто: 2 Копче за вадење на маталките
801751

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГОТВАЧ GORENJE MC 6 MBK

6799 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 1000 W Сигурносни системи: 9 Број на автоматски програми: 15 Тајмер за одложено готвење: до 24h Капак кој се отстранува Додаток за готвење на пареа Автоматско исклучување Звучен сигнал
800160

НОЖ ЗА ПИЦА TEFAL K2071114 PIZZA CUTTER

539 ден со ДДВ
Рачка со влошка
Сечило кое може да се отстрани
Материјал на сечило: нерѓосувачки челик
Можност за миење во машина за садови
Издржливост на температура до 230° C

802167

ОТВАРАЧ ЗА ВИНО TEFAL K2073414

999 ден со ДДВ
Материјал на тело: Пластика
Mатеријал на спирала: Нерѓосувачки челик
Тип на завршница: Без облога
802162

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР PHILIPS GC 9315/30

16149 ден со ДДВ
Моќност: 2100 W/Притисок: 6.5 bar
Дополнителна пареа: 420 g/min
Постојана пареа: 120 g/min
Капацитет на резрвоар: 2500 ml
Должина на кабел: 1.8m
Должина на црево за вода: 1.7m
Optimal Temp технологија
801498

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР TEFAL SV 6116E0

7699 ден со ДДВ
Моќност: 2200 W/Притисок: 5.3 bar
Ударна пареа: 270 g/min
Капацитет на резрвоар: 1.4 l
Должина на кабел: 1.6 m
Време на загревање: 2 min
Нелеплива плоча
Вграден систем за чистење

801500

ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 GORENJE SVC216GFW

9999 ден со ДДВ
Правосмукалка за суво чистење: 162W
Усисна моќ:9W/Проток на воздух:10.5
LED Осветлување/Безжична употреба
Трајност на батерија: 60 min
Време на полнење: 6 h
Волумен на садот за прашина: 0.5 l
Електрична турбо четка/1 ХЕПА филтер


802199

ПРАВОСМУКАЛКА MAX DOMINO W006R

3790 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Должина на кабел: 5m
Контрола на брзината: Електронска
Телескопска цевка: Нерѓосувачки челик
Филтер: Сунѓерест филтер
Додатоци: 3
Платнена кеса
13485

ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN BC 7055

5391 ден со ДДВ
Моќност: 750W Вклучени 2 микрофибер ќеси: 4L Индикатор за полна вреќичка Нивоа на филтрирање: 6 HEPA Филтер со 14 нивоа Должина на кабел: 6 m Опсег на работа: 9 m Телескопска цевка/Додатоци: 3
18582

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА 2 во 1 SEVERIN HV 7156

5390 ден со ДДВ
Рачна правосмукалка 2 во 1 LED светлo на моторната четка Литиум-јонска батерија: 22.2 V Време на полнење: 3 часа/Работа: 30 мин. Вртежи во минута: до 80.000 Четка за тапацир мебел и млазница Маневрирачка четка со вртлив спој за 180°
802490

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V8 APSOLUTE PLUS

29390 ден со ДДВ
Радијални циклони 2 нивоа
Батерија- никел-кобалт-алуминиум до 40
мин.
До 6 минути посилна усисна моќ
Моќност на вшмукување: 115AW.
Капацитет на резервоарот: 0,54 l.
Додатоци: 4
800026