Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КВАРЦНА ГРЕАЛКА SARAI UFOXA

3190 ден со ДДВ
Ергономски дизајн Монтажа на греалка: Ѕидна Технологија: Инфрацрвена Тип на контрола: Со термостат Димензии: 9 x 19 x 108 cm Капацитет: 29 m2 Време за загревање: 27 секунди Содржина на кутијата: Сите основни делови за склопување, кабел