Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EM 24-39

699 ден со ДДВ
Држач за телевизор
Elektra EM-32
Максимум VESA: 300x200mm
Погоден за тв екран: 24- 39
Материјал: Метал
Нерѓосувачки челик
Максимална носивост: 35 kg
22075

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EMK 32-48

1829 ден со ДДВ
Погоден за: 32/48
VESA 400 × 400
Максимална носивост до 40 kg
Оддалеченост од ѕидот: 125-520 mm
Агол на ротација: 90 °C
Агол на навалување нагоре и надолу: 15°C
22077

ДРЖАЧ ЗА TV HA 1001

590 ден со ДДВ
Тип на држач: Подвижен
Погоден за: 13/32 Prime TV
Максимум VESA: 100 x 100mm
Максимална тежина: 10 kg
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна
25317

ДРЖАЧ ЗА TV HF 05

690 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен Погоден за телевизори 32″-75″ Максимум VESA: 600 x 400 mm Максимална тежина: 40 kg Материјал: Ладно валан челик
25319

ДРЖАЧ ЗА ТВ POWER LINE 22-43

390 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен Носивост: 30 kg Профил: 45-105 cm Компатибилен за телевизори: 22″-43″ Едноставно монтирање Безбедна употреба со систем за заклучување
803313

ДРОН MAX MX 99

1799 ден со ДДВ
Camera 4K HD 360° Време на лет 8-10 мин. Максимална висина на лет 100 m Далечина на лет 150 m Батерија 1800 mAh USB кабел за полнење Kонтрола на апликацијатa Управувач
803338