Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 301 CW

18990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Нето капацитет: 303 l Димензии (ШxВxД): 108x85x74 cm Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze) Заклучување на вратата Електронско управување Бучност: 39dB(A)

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ BEKO HSA 40520

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:360L
Капацитет на замрзнување:18kg/24h
3 жичани корпи
Антибактериска заштита
Автономна работа:36h
Ниво на бучава:40dB
Димензии:86x128x72cm

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 401 CW

19990 ден со ДДВ
Енергетска класа A+ Нето капацитет: 385 l Фукнција за брзо замрзнување Заклучување на вратата ЛЕД осветлување на капакот Бучност: 39dB(A) Димензии (ШxВxД): 130x85x74 cm

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 451 CW

20990 ден со ДДВ
Енергетска класа A+ Нето капацитет: 457 l Фукнција за брзо замрзнување Заклучување на вратата ЛЕД осветлување на капакот Бучност: 39dB(A) Димензии (ШxВxД): 150x85x74 cm

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH21FPW

13990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Вкупен нето/бруто капацитет: 198 l Волумен на замрзнувач: 198 l Приклучна моќ: 120 W/220-240 V Димензии (ШхВхД): 802х854х559 mm Регулација на температура/ЛЕД осветлување Индикатор за отворена врата/Заклучување на врата