Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ИНДУКЦИСКО РЕШО CAMRY CR 6505

3699 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Моќност: 1500 W
LCD дисплеј
Тајмер до: 2 часа
Големина на чинија: 281 x 270 mm
Висока енергетска ефикасност. Двонасочно
прилагодување на температура или моќност

24780

ИНДУКЦИСКО РЕШО GORENJE ICE 2000 SP

4390 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плоча
Моќност: 2000 W
Индукциска зона за готвење: 20 cm
Контрола на допир/Безбедно заклучување
Тајмер до 180 минути/Температура до 240°C
LCD дисплеј/Исклучува со звучен сигнал
Димензии (ШxВxД): 29 × 4.5 × 36.5 cm
22074

ИНДУКЦИСКО РЕШО GORENJE ICR2000SP

2990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плоча Приклучна моќност од 200 до 2000 W Индукциска зона за готвење: 20 cm Нивоа на моќност: 10 Тајмер/Контрола на допир Рачно регулирање на температурата Димензии (ШxВxД): 280 × 42 × 360 mm
802406

ИНДУКЦИСКО РЕШО ДУПЛО SEVERIN DK 1031

7990 ден со ДДВ
Моќност 3400W
Осветлен приказ
Дисплеј на допир/Индикатор
Температурен опсег 60-240
180 минутен тајмер/Звучен сигнал
Автоматско исклучување
24654