Се прикажуваат сите 20 резултати

Прикажи 9 24 36

МИКРО СЛУШАЛКИ PIONEER SE CE11K ЦРНИ

499 ден со ДДВ
Kомпактен дизајн Максимална моќност 50mW Чувствителност 100dB/mW Динамични драјвери со јасен звук Аголeн стерео мини приклучок: 3.5mm Поврзување: MP3, CD, компјутери итн Тежина на литиумска батерија ‎40g

МИКРО СЛУШАЛКИ PIONEER SE CL502 VV

759 ден со ДДВ
Конектор: 3,5 милиметарски стерео мини-приклучок 3м (позлатен)
Дијаметар на звучник:10mm
За Смартфон или mp3 плеер
Фреквенција: 20-20000 Hz
Моќност: 100 mW
Должина на кабелот: 1,2 м

СЛУШАЛКИ ADLER AD 1129

149 ден со ДДВ
Work with all devices with 3.5mm jack
Great stereo sound
Impedence: 32Omega,plusmn,10
Sensitivity: 105dB S.P.Lat 1kHz
Frequency response: 20Hz~20 000Hz
Power Capability: 150mW
CableLength: 1,2mplusmn,0,3

СЛУШАЛКИ ADLER AD 1147

219 ден со ДДВ
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 105plusmn,3dB
Импеданса: 32 Омс
Приклучок:3,5mm jak
Кабел: 1,2m

СЛУШАЛКИ MODIS МОS 1450

1899 ден со ДДВ
Blutooth Слушалки 2 во 1
Времетраење на батерија-4h

СЛУШАЛКИ MSI OASIS 2 БЕЛИ

159 ден со ДДВ
Жичани слушалки Должина на кабел: 1-2 m Фрекфенција: 20Hz ndash 20kHz Сила на звук 96 dB Аудио приклучок 3.5mm

СЛУШАЛКИ MSI OAZIS 2 БЕЛИ

179 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 96plusmn,3dB
Аудио приклучок: 3.5mm
Кабел:1,2m
Боја: бела

СЛУШАЛКИ MSI OAZIS 2 ЦРНИ

179 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 96plusmn,3dB
Аудио приклучок: 3.5mm
Кабел:1,2m
Боја: црна

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HS35ME-K ЦРНИ СПОРТ

999 ден со ДДВ
Звучник: 14.3 mm Фреквентен одговор: 10 Hz- 25 kHz Неодимиумски магнет за одличен бас Водоотпорност: Отпорни на влага и пот IPX-2 Микрофон Поврзување: 3.5 mm Должина на кабел: 1.2 m

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HS35ME-W БЕЛИ СПОРТ

999 ден со ДДВ
Звучник: 14.3 mm Фреквентен одговор: 10 Hz- 25 kHz Неодимиумски магнет за одличен бас Водоотпорни: Отпорни на влага и пот IPX-2 Микрофон Поврзување: 3.5 mm Должина на кабел: 1.2 m

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-A СИНИ

699 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm Импенданса: 16Ω Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz Неодимиумски магнет за одличен бас Микрофон Поврзување: 3.5 mm Должина на кабел: 1.2 m

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-K ЦРНИ

699 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm Импенданса: 16Ω Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz Неодимиумски магнет за одличен бас Микрофон Поврзување: 3.5 mm Должина на кабел: 1.2 m

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-P РОЗЕВИ

699 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm Импенданса: 16Ω Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz Неодимиумски магнет за одличен бас Микрофон Поврзување: 3.5 mm Должина на кабел: 1.2 m

СЛУШАЛКИ SAMSUNG

299 ден со ДДВ
Style Samsung
pin: 3.5mm
Color White
Same quality as ORIGINAL
BOX packing

СЛУШАЛКИ SONY MDRE9LPB.AE

499 ден со ДДВ
Микрофон и далечински управувач Driver: 13.5mm Должина на кабел: 1.2 m Приклучок: 3.5mm Фреквентен одговор: 18-22000 Hz Импеданса: 16 Оhm Чувствителност: 104 Db

СЛУШАЛКИ SONY MDREX15LPLI.AE

499 ден со ДДВ
Микрофон и далечински управувач Driver: 9mm Должина на кабел: 1.2 m Приклучок: 3.5mm Фреквентен одговор: 18-22000 Hz Импеданса: 16 Оhm Чувствителност: 100 Db

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0008 GE109 (мини со кабел)

280 ден со ДДВ
Стерео GAMING слушалки Фреквенцијата: 100 Hz-20 KHz Големина на звучникот: 10mm Чувствителност: 105 dB plusmn Звучник: 16 Omega Тип на микрофон: секаде насочен Големина на микрофон: 4×1.5mm

СЛУШАЛКИ СO MIKROFON РОЗЕ

199 ден со ДДВ
Zipper Earphone with microphone
Style Zipper
pin: 3.5mm pin
Color: Rose
BOX Packing