Се прикажуваат 1–24 од 275 резултати

Прикажи 9 24 36

BOSCH ПЕРАЧ ВИСОК ПРИТИСОК EASY AQUATAK 110

5899 ден со ДДВ
Максимален притисок: 110 bar Моќност на мотор: 1300 W Максимален проток: 330 l/h Максимална температура на проток: 40 °C Должина на кабел: 5 m Должина на PVC црево: 3 m Тежина (без прибор): 3.8 kg

FLUO KOMPAKT 12W HYS-12W-2700K-E14 220-240V SPIRALA

170 ден со ДДВ
Тип Е14 Моќност W12 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)725 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)2700 Outbox Големина (см)53x31.6x14.7
12566

FLUO KOMPAKT 15W HSC SPIRALA HUNDAI

180 ден со ДДВ
Тип Е14 Моќност W15 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)830 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)6400 Outbox Големина (см)58x34.5x17
12568

FLUO KOMPAKT 15W HYC SPIRALA HUNDAI

180 ден со ДДВ
Тип Е14 Моќност W15 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)830 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)2700 Outbox Големина (см)58x34.5x17
12567

KEN BLACK CRYSTAL AREON

170 ден со ДДВ
Areon Ken е современа колекција на освежувачи на воздухот што ги доловува вашите сетила. Убав дизајн и внимателно избрани мириси, долготрајна свежина во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Само отворете и уживајте.
802643

KEN BUBBLE GUM AREON

170 ден со ДДВ
Areon Ken е современа колекција на освежувачи на воздухот што ги доловува вашите сетила. Убав дизајн и внимателно избрани мириси, долготрајна свежина во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Само отворете и уживајте.
802676

KEN COCONUT AREON

170 ден со ДДВ
Areon Ken е современа колекција на освежувачи на воздухот што ги доловува вашите сетила. Убав дизајн и внимателно избрани мириси, долготрајна свежина во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Само отворете и уживајте.
802677

KEN VANILLA AREON

180 ден со ДДВ
Areon Ken е современа колекција на освежувачи на воздухот што ги доловува вашите сетила. Убав дизајн и внимателно избрани мириси, долготрајна свежина во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Само отворете и уживајте.
802678

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CS05 ANDROID

199 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22572

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CS05 iOS

199 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22571

USB КАБЕЛ ANDROID 0.3M

109 ден со ДДВ
USB Кабел-Android Должина на кабел-0.3m
24694

USB КАБЕЛ DATA ANDROID LS20S

299 ден со ДДВ
USB-Универзален полнач (Поцинкуван дизајн) Output-2.4A Должина-1m
22577

USB КАБЕЛ TYPE C HS-07

199 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-1m Тип на кабел-Type C Output-2.1A
22570

USB ПОЛНАЧ (050682)

609 ден со ДДВ
Вкупно полнење на моќност: 2.1 А
Универзален приклучок за во автомобил
Приклучоци: 2 x USB
Напон: 12 V
800965

UV LED ЛАМБА ЗА КОМАРЦИ CAMRY CR 7937

1149 ден со ДДВ
UV LED светилка со бранова должина
395nm/Ефикасна заштита од инсекти/USB-
приклучок
со вклучен микро USB кабел/
Површина на работа до 100 m2/LED
светилка со животен век од 10.000 часа/
Отстранлив сад за инсекти кој лесно се
чисти/Поврзете го уредот со USB-
приклучокот
10-20 минути пред да го
вклучите светлото/Тивко работење: 45 dB/
Моќност на уредот: 2.5 W/Номинален излез:
DC 5V 1A/Димензии: 12 x 12 x 22.2 cm

801471

АГОЛЕН ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ (694502)

2990 ден со ДДВ
Должина на кабел: 2 m
Број на гнезда: 3
Моќност: 3680 W
Напон: 220 V
Приклучоци 15 W:
1 x USB Type-A
1 x USB Type-C
800977

АГОЛЕН ПРОДОЛЖНИК 4х2Р+Е (694501)

1990 ден со ДДВ
Моќност: 3680 W
Напон: 220 V
Број на гнезда: 4
Должина на кабел: 1 m
Електрични параметри: 16 ампери
800953

АГОЛЕН ПРОДОЛЖНИК БЕЗ КАБЕЛ (694503)

1540 ден со ДДВ
Број на гнезда: 4
Моќност: 3680 W
Напон: 230 V
Електрични параметри: 16 ампери
Приклучoци со бленда за заштита
800955