Се прикажува 21 резултат

Прикажи 9 24 36

GARETT BEAUTY LIGHT IPL HAIR REMOVER

15149 ден со ДДВ
Моќност: 48 W
Работна површина: 3cm2
Pежими на прилагодување: 5
Регулација: Автоматска и рачна
Импулси-блесоци: 999.000
LCD дисплеј/AC адаптер 4A
Брза епилација за помалку од 15 минути
802288

АПАРАТ ЗА МЕЗОТЕРАПИЈА GARETT BEAUTY FRESH SKIN MESOTHERAPY DEVICE

4199 ден со ДДВ
Моќност: 2.5W
Волтажа на полнење: USB5V
Време на полнење на батерија: 90мин.
Капацитет на батерија: 450 mAh
Режими на работа 5
Сонични вибрации до 8000/мин.
EMS стимулации
Автоматски тајмер
802285

АПАРАТ ЗА ПИЛИНГ GARETT BEAUTY CAVITATION PEELING DEVICE SONIC SCRUB WHITE

4199 ден со ДДВ
Волтажа на полнење: 3.7V
Време на полнење на батерија до 120мин.
Капацитет на батерија: 550 mAh
Режими на работа: 4
Ултразвук и јонтофореза
EMS стимулации
Висока фреквенција на вибрации 28 kHz
Разлика по само неколку третмани

802284

ГРЕЈАЧ ЗА МИЛЕНИЦИ CAMRY CR 7431

5459 ден со ДДВ
Надворешни дијагонални димензии: 76 x 58 cm Дијагонални димензии на површина за спиење: 72 x 52 cm Површина за греење: 50 x 42 cm Температура на греење: 50℃ +/-5℃ Адаптер кој го менува напонот од 220-240V на 12V Отстранливa навлака со патент се пере на 40°C Кабел за напојување 100 cm + напојување 92 cm пружински кабел Моќност: 18 W
803436

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL B PRO2 GIFT 2500+ТК БЕЛА

3590 ден со ДДВ
Oсцилацилира и ротира 8800 пати во мин Отстранување на наслаги до 100% повеќе Број на режими на четкање: 2 Вграден тајмер од 2 минути Вграден сензорот за притисок Користење на батерија до: 14 дeна
803451

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL B PRO750

2499 ден со ДДВ
Уникатна 3D технологија Oсцилацилира и ротира Отстранување на наслаги до 100% повеќе Pежим на контрола на притисокот Бонус: футрола за патување Вграден тајмер од 2 минути Користење на батерија до 10 дeна Моќност: 20W 220-240V
803450

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL B VITALITY PRO GIFT EDITION ЦРНА&РОЗЕВА

3299 ден со ДДВ
Уникатна 2D технологија Oсцилацилира и ротира 7.600 пати во мин Отстранување на наслаги до 100% повеќе Чувствителен и уникатен режим Sensitive Округла глава која ја менува бојата Број на режими на четкање: 3 Вграден 2 мин.тајмер, 1 полнач, 2 глави за четки Водоотпорна рачка
803457

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL B VITALITY PRO ЦРНА

1990 ден со ДДВ
Уникатна 2D технологија Oсцилацилира и ротира Отстранување на наслаги до 100% повеќе Чувствителен и уникатен режим Sensitive Број на режими на четкање: 3 Вграден тајмер од 2 минути Округла глава која ја менува бојата
803456

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL-B D100 VITALITY SENSI ULTRATHIN

1769 ден со ДДВ
Технологија: 2D
Oсцилации-ротации во минута: 7600
Вкрстено четкање под агол од 16°
Програми за чистење: 1
Вграден тајмер: 2 минутен
Сензор на притисок
Користење на батерија до: 7 дeна
25954

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL-B POWER PRO1 750 DESIGN EDITION

2689 ден со ДДВ
Ротирачка заоблена глава Oral-B 3D
технологија на движење Дневно чистење и
нега на непцата Батерија со времетраење до
10 дена Вграден 2-минутен тајмер

25955

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ORAL-B PRО 700 SENSI ULTRATHIN

2529 ден со ДДВ
Технологија: 3D - Oсцилации

ротации и пулсирања во минута: 8800
Вкрстено четкање под агол од 16°
Програми за чистење: 1
Вграден тајмер: 2 минутен
Сензор на притисок
Користење на батерија до: 10 дeна


25459

ЕЛЕКТРИЧНО ЌЕБЕ ЗА ТОПЛЕЊЕ CAMRY CR 7416

2699 ден со ДДВ
Моќност: 60 W/Напон: 230 V Димензии: 150 x 100 cm Кабел со LCD контролер што се вади Се пере во машина на температура од 30°C Горна/Внатрешна ткаенина: Корално руно/Полиестер Тајмер кој автоматски го исклучува греењето: 1-10 часа 5 нивоа на греење: 35/40/45/50/55°C Заштита од прегревање
803430

КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО ADLER AD 2159 LЕD

1779 ден со ДДВ
Дијаметар: 15см Напојување: 4 x LR03 (AAA) Зголемување х3 Прилагодлив агол Хромирано куќиште Идеалено за шминка третмани за нега во домот и при патување Целосно LED осветлување на лицето и вратот

КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО CAMRY CR 2169

1319 ден со ДДВ
Големина: 16,5 х 16,5cm Зголемување: х5 пати Ротација за 360?C Лед светилки: 24 Регулација на светлото Едноставна монтажа без шрафење Идеално за шминкање или прецизно бричење Благодарение на вакуум држачот може да се монтира на стакло или плочки Батерии: ААх3

МАСАЖЕР ЗА ОЧИ GARETT BEAUTY LIFT EYE SONIC EYE MASSAGER WHITE

3779 ден со ДДВ
Волтажа на полнење: 5V
Време на полнење на батерија до 120мин.
Капацитет на батерија: 500 mAh
Работна температура: 36-38-40°C
Режими на работа 3
EMS стимулации
802287

МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА CAMRY CR 2174

3229 ден со ДДВ
Дизајн со преклопување Kапацитет на садот: 6 L Автоматско загревање на водата: 43-45°C Рачка за носење/Заштита против прскање Индикатор за нивото на водата Моќност: 450-500W/Напон: 220-240V Тип на приклучок: C Должина на кабел: 149 cm
803438

РЕЗЕРВНИ ЧЕТКИ REFILL ZA ORAL B SENSI ULTRATHIN

699 ден со ДДВ
Побели заби од 1 ден со отстранување на површинските дамки Оригиналната глава на четката избледува што покажува кога да се смени Oбично се бара промена по 3 месеци за оптимални перформанси Вклучено: 1 пакување од 2 глави за четки заби
803453

РЕЗЕРВНИ ЧЕТКИ REFILL ZA ORAL B STAGES 2S

699 ден со ДДВ
Побели заби од 1 ден со отстранување на површинските дамки Оригиналната глава на четката избледува што покажува кога да се смени Oбично се бара промена по 3 месеци за оптимални перформанси Вклучено: 1 пакување од 2 глави за четки
803454

РЕЗЕРВНИ ЧЕТКИ REFILL ZA ORAL B STAGES FROZEN 2S

699 ден со ДДВ
Побели заби од 1 ден со отстранување на површинските дамки Оригиналната глава на четката избледува што покажува кога да се смени Oбично се бара промена по 3 месеци за оптимални перформанси Вклучено: 1 пакување од 2 глави за четки за заби
803455

РЕЗЕРВНИ ЧЕТКИ REFILL ЗА ORAL B EB18 2P 3D БЕЛА

699 ден со ДДВ
Побели заби од 1 ден со отстранување на површинските дамки Оригиналната глава на четката избледува што покажува кога да се смени Oбично се бара промена по 3 месеци за оптимални перформанси Вклучено: 1 пакување од 2 глави за четки за заби
803452

ТЕРМОФОР ADLER AD 7427

1629 ден со ДДВ
Електричен грејач за топла вода: 360 W Мека поларна обвивка: 30 x 22 x 6,5 cm Загрева за 15 минути/Oдржува топлина 5 часа Mаксимална температура од околу 70°C на површината Tемпературата на загревање се одржува од околу 50°C Димензии на производот: 30,1 x 22,1 x 6,5 cm Материјал: Полиестер Должина на кабел: 90 cm
803431