Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ТОСТЕР ДВОПЕК ADLER AD 3216

1469 ден со ДДВ
Нивоа на моќност:7/Број на функции:3 Контролни светилки: 3 Решетка за одмрзнување и подгревање Автоматско исклучување Отстранлив сад за трошки Должина на кабелот за напојување: 71 cm Моќност: 750-1000W/Напојување 220-240V
803193

ТОСТЕР ДВОПЕК GORENJE T850BK

1990 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 720-850 W Број на степени на загревање: 7 Црвен индикатор/Термостат Копче за исфрлање на тостот Автоматско исклучување/On-off копче Сад за извлекување на трошки Должина на кабел: 820 mm
802884

ТОСТЕР ДВОПЕК SEVERIN 2287

Original price was: 1990 ден.Current price is: 1599 ден. со ДДВ
Моќност 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Browning електронска контрола со сензор за температура Копче да се откаже на циклусот на средина со пилот светлина Автоматско исклучување Послужавник за трошки Кабел за складирање
13219

ТОСТЕР ДВОПЕК SEVERIN AT 2286

Original price was: 1990 ден.Current price is: 1599 ден. со ДДВ
Моќност: 700 W
Интегриран додаток за леб
Одделно копче за ослободување
Автоматско исклучување
Прилагодливи степени
24938

ТОСТЕР ДВОПЕК SEVERIN AT 2510

Original price was: 3029 ден.Current price is: 2599 ден. со ДДВ
Моќност: 800 W
Број на програми: 7
прилагодливи степени на печење
Димензии (ДxШxВ) 33.4x19.2x19.3cm
Дизајн од нерѓосувачки челик

Копче за загревање
одмрзнување
Интегрирана решетка за лепчиња
800565

ТОСТЕР ДВОПЕК SEVERIN AT 2514

Original price was: 2199 ден.Current price is: 1999 ден. со ДДВ
Моќност 850W
куќиште од нерѓосувачки челик
сензор за температура
Функција за подгревање со пилот светло
Копче за одмрзнување на леб
4250

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК ADLER 3223

1399 ден со ДДВ
Номинална моќност: 650-750 W Максимална моќност: 900 W Поставки за прилагодување на топлина: 6 Должина на кабел за напојување: 75 cm Автоматско исклучување Копче СТОП Послужавник за трошки
803421