Се прикажуваат 1–24 од 43 резултати

Прикажи 9 24 36

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI TUNE 05

769 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да
24602

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI ТUNЕ 06

929 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да

24460

БЕЗЖИЧЕН СЕТ MSI DOMINO

839 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Сензор: Оптички
Резолуција: 1200dpi
Мултимедијални копчиња: 10
Тастатура: Безжична
Поврзување: USB
Копчиња: 4 + scroll
16633

ВЕБ КАМЕРА MSI ATLAS O500

1649 ден со ДДВ
1080p HD web автоматски фокус
Резолуција: 1920 x 1080
Framerate: 30 fps
Поврзуванње: USB
Должина на кабел: 1.8m
800264

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY M10 E-romobil

21999 ден со ДДВ
Тежина: 14.3 кг/Мотор: 350 W
Големина на тркала: 8.5"
Тип на рамка: алуминиум
Опсег: 20-35 km/Брзина: 25 km/h
Батерија: 36V
7.5 Ah/Полнење: 3-5 часа
Максимално оптоварување: 100 kg
LCD екран/Предни и задни LED светла
26272

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ MSI ADVANS QC 3X

559 ден со ДДВ
Полнач за автомобил
Напон на влез – 5V
Напон на излез – 12V – 24V
USB – X3
USB 3.0
24463

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ MSI TRESOR 7500

749 ден со ДДВ
Џебен полнач – 7500 mAh
USB – X2
Универзален полнач
Тип на батерија – Li-ion
Димензии – 91mm x 62mm x 25,5mm

24461

ЗВУЧНИК MSI JUMP ЦРВЕНИ

389 ден со ДДВ
Мини звучник
Напојување 3V
Читач на картички микро SD / T-fle
Аудио приклучок 3.5 mm
Вградена батерија li-po,
се полни преку стандарден USB
LED индикатор за статусот на батеријата

21403

ЗВУЧНИЦИ MSI VERSA 2.0

499 ден со ДДВ
Фрекфенција: 20Hz – 18kHz
Број на звучници: 2
Боја: Плаво црна
Сила: 6W 2X3
Однос на сигнал (dB): 0


20231

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT GAMER G6 GTX1050Ti

31598 ден со ДДВ
Конфигурација: AT GAMER G6 GTX1050Ti
Куќиште: MS IRON GAMING - 500W
Матична плоча: H470M
Процесор: INTEL PENTIUM G6400
Графичка: ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск SATA: SSD 240GB 2.5″-1TB 3.5″
26299

МАУС MSI FOCUS M111

409 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Сензор: Оптички
Резолуција DPI/CPI: 1600
Индикатор за батерија
Број на копчиња: 6
Scroll: 1

800258

МАУС MSI NEMESIS C100 GAMING

489 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Осветлување: RGB
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800261

МАУС MS MSI FOCUS M112

399 ден со ДДВ
Глувче: Безжично RF
Конектор: WiFi 2.4GHz
Сензор: Оптички
Интерфејс: USB
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800259

МАУС MSI FOCUS C110

239 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Резолуција DPI/CPI: 1000
Број на копчиња: 2 + 1 scroll

800255

МАУС MSI FOCUS C111

239 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Резолуција DPI/CPI: 1000
Број на копчиња: 2 + 1 scroll
800254

МАУС MSI FOCUS C116 ЖИЧАН

280 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Резолуција DPI/CPI: 2000
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
800726

МАУС MSI FOCUS M110 БЕЗЖИЧЕН

399 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Поврзување: WiFi
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800257

МАУС MSI NEMESIS C315 GAMING

499 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 2400
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800262

МАУС MSI NEMESIS C345 GAMING

678 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.7m
Осветлување: RGB
Резолуција DPI/CPI: 800-6400
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
800260

МАУС MSI TRNSFORMER PRO GAMING

1109 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Осветлување: RGB 6 бои
Резолуција DPI/CPI: 7000
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
24591

РАНЕЦ ЗА ЛАП ТОП MSI TRIP

999 ден со ДДВ
Ранец за Лаптоп Големина од 15.6
25168

СЕТ ТАСТАУРА И МАУС KOMBAT MSI GEMING 4 ВО 1 ТАСТАУРА МАУС СЛУШАКИ МИКРОФОН

1839 ден со ДДВ
Тастатура: RGB / Кабел: 1.5m
7D Глувче: 800/1600/2400/3200 dpi
7 бои / Кабел: 1.5m
Слушалки: 20Hz-25kHz
Звук: 105dB / Микрофон: 42dB
Подлога: 300х250mm
3mm обложена против лизгање
24690