Се прикажуваат 1–24 од 46 резултати

Прикажи 9 24 36

TАВА TEFAL SO CHEF G2670472 24cm

Original price was: 1749 ден.Current price is: 1748 ден. со ДДВ
Титаниумска тава Дијаметар 24 cm TITANIUM ANTI-SCRATCH COATING: Отпорност од гребење, до 6 пати поголема трајност Thermo-SpotTM: Индикатор за топлина Погодно за користење на плин, ел. рингла, стаклокерамичка и индукциска плотна
803499

АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА TEFAL VC145130

4839 ден со ДДВ
Механичка контролна табла Садови за готвење: 2/Капацитет: 6 L Моќност: 900 W/Автоматски тајмер Мануелна стоперица при вриење Сад за полнење со вода однадвор Индикатор за нивото на водата Двоен сад од нерѓосувачки челик
803497

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ GORENJE VS 120 W

3990 ден со ДДВ
Моќност: 120 W Тајмер/ЛЕД дисплеј/Индикатор Број на ќеси во пакувањето: 10 Должина на приклучниот кабел: 300 mm Извлекување на воздух: 9 L/min Моќ на вакумирање: 750 mbar Димензии (ШxВxД): 38x5,9x15,2 cm

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ ROSBERG RP51987F

999 ден со ДДВ
Моќност: 70 W/Напон: 220-240 V Време на вакумирање: 6-15 секунди Ширина на пликот: 28 cm Брзина на вакумирање: 3L / min. Степен на вакумирање: 49 kpa Пакетот вклучува 10 вакум кеси Режим за течна и сува храна Димензии (ШхВхД): 375 х 82 х 46 mm
803582

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3604

2290 ден со ДДВ
Моќност: 160 W
Ширина: 28.5 cm
Прозорец за гледање
Kонтролни светилки: 2/2
Вклучува 1 ролна фолија
Двојна жица за вакумирање
13546

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3516

1269 ден со ДДВ
Моќност:13 W
Бирање со меморија
Транспарентен капак
Стаклени тегли: 7
Капацитет на тегличка: 150 мл
Пилот светло
5905

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3518

Original price was: 2399 ден.Current price is: 1899 ден. со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Практична Memo вага за белешки
Индикатор со прекинувач ON/OFF
Гумени ногрки што не се лизгаат

800572

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3521

Original price was: 3909 ден.Current price is: 2599 ден. со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Автоматско исклучување
Електронска регулација на температурата
Kонтролно копче Easy-Select со LED дисплеј
800573

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ADLER AD 4479

2649 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготовка на пуканки без масло Капакот може да биде и сад во исто време Прекинувач со контролна ламба
23759

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ CAMRY CR 4458

1749 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W
Подготовка за: 2,5мин
Без користење на масло
Проѕирен капак со интегрирана лажица за
полнење; Оn-off копче
23766

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ MAX PC 1200I

1199 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготовка на пуканки без масло Aвтоматска регулација на температура Проѕирен отстранлив капак Прекинувач: On/Off
803232

АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МЕSКО МS 6657

2449 ден со ДДВ
Mоќност: 300 W
Регулација на моќност: 2 нивоа
Број на сита: 5
Дебелина на сито: 2 cm
Дијаметар: 26,5cm
Висина: 22,5cm
24569

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

Original price was: 1349 ден.Current price is: 1147 ден. со ДДВ
Моќност: 5W
Вакуум: 0.3 bar
Вакумска моќност за зип кеси,
канистри и шишиња
Можност да работи со батерии,
со УСБ кабел.
Автоматски процес на вакумирање
24411

ВАКУМСКИ ГОТВАЧ SEVERIN SV 2447

Original price was: 6309 ден.Current price is: 4999 ден. со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет: 6L
Куќиште: нерѓосувачки челик
Отстранлив внатрешен сад
Регулација на температура помеѓу 40-99°C
Звучен сигнал
Тајмер-24-часовен
25527

ВОК ТАВА TEFAL SO CHEF G2677772 26cm

2370 ден со ДДВ
Титаниумска вок тава за готвење Дијаметар 26 cm TITANIUM ANTI-SCRATCH COATING: Отпорност од гребење, до 6 пати поголема трајност Thermo-SpotTM: Индикатор за топлина Погодно за користење на плин, ел. рингла, стаклокерамичка и индукциска плотна
802665

ГРИЛ ТАВА TEFAL SIMPLY CLEAN B5674053

1759 ден со ДДВ
Титаниумска грил тава Дијаметар 26х26 cm TITANIUM ANTI-SCRATCH COATING: Отпорност од гребење, до 6 пати поголема трајност Thermo-SpotTM: Индикатор за топлина Погодно за користење на плин, ел. рингла, стаклокерамичка и индукциска плотна
803498

ЕЛЕКТРИЧЕН ГОТВАЧ ADLER AD 6413R

3649 ден со ДДВ
Моќност: 290 W/Напон: 220-240V Капацитет на садот 5.8 L, до 10 порции Регулација на моќност во 3 степени Отстранлив керамички сад Капак од калено стакло Безбедни за миење садови Куќиште од нерѓосувачки челик Должина на кабелот за напојување: 95cm
803200

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL P2530741 SECURE 5-6L

6999 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на садот: 6 L Број на програми за готвење: 2 Систем за автоматско заклучување Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Материјал: нерѓосувачки челик Безбедносен вентил/Контролна табла
803504

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL P2530750 SECURE 5 NEO

7769 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на садот: 6 L Број на програми за готвење: 2 Систем за автоматско заклучување Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Материјал: нерѓосувачки челик Безбедносен вентил/Контролна табла а
803502

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL SECURE 5 NEO 8L

7359 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на сад: 8 L/Број на програми: 2 Систем за автоматско заклучување Систем за ослободување од пареа Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Безбедносен вентил/Контролна табла ВАЖНО: Капакот не се пере во машина за садови!
803503

ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВАРАЧ ЗА КОНЗЕРВИ SEVERIN DO 3854

Original price was: 1099 ден.Current price is: 999 ден. со ДДВ
Моќност:25 W
Прекинувач за вклучување
Исклучување на прст
Автоматско сечење
Лесно за чистење

19859

ЕЛЕКТРИЧНА КУТИЈА ЗА ХРАНА ADLER 4474 G

1199 ден со ДДВ
Моќност: 45-50 W/Напон: 220V-240V Ја загрева храната до 50°C Две комори за храна/Капацитет: 1,1 l Отстранлив внатрешен сад со капак Рачка со преклопување/Лажица во сетот Тип на приклучок: C Димензии на уредот (ШхВхД): 30 х 10 х 30 cm
803435

ЕЛЕКТРИЧНА КУТИЈА ЗА ХРАНА ADLER AD 4474 O

1199 ден со ДДВ
Моќност: 45-50 W/Напон: 220V-240V Ја загрева храната до 50°C Две комори за храна/Капацитет: 1,1 l Отстранлив внатрешен сад со капак Рачка со преклопување/Лажица во сетот Тип на приклучок: C Димензии на уредот (ШхВхД): 30 х 10 х 30 cm
803434

ЕЛЕКТРОЧНА КУТИЈА ЗА ХРАНА CAMRY CR 4483

1329 ден со ДДВ
Моќност: 45-50 W/Напон: 12V-220V-240V Ја загрева храната до 50°C Две комори за храна/Капацитет: 1,1 l Отстранлив внатрешен сад со капак Рачка со преклопување/Лажица во сетот Приклучок за автомобил/Тип на приклучок: C Димензии на уредот (ШхВхД): 23 х 10,5 х 16,5cm
803433