Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ЗВУЧНИЦИ CAMRY CR 1139 ПЛАВИ

2499 ден со ДДВ
Два звучници RMS: 5W Стерео LCD дисплеј Радио FM PLL USB/MP3/AUX Bluetoot

ЗВУЧНИЦИ X-TRIKE 2.0 0011 X-TRIKE SK402 КОМПЈУТЕРСКИ

299 ден со ДДВ
СТЕРЕО ЗВЕЧНИЦИ
RGB позадина
Номинална моќност: 2x 3W
Одговор на фреквенцијата: 150Hz-20KHz
Должина на кабел: 1,1 М
Единица за погон: 2 инчиx2
Осветлување: RGB
Конектори: 3,5mm приклучок (аудио)
USB (напојување)
Големина : 72 (Ш) X 82 (Д) X 120 (Ш)mm
Импеданса: 4Omega,x2

САУНДБАР LG SJ2

7900 ден со ДДВ

LG SJ2 Soundbar
Dolby Digital технологија
Излезна моќност (THD 10%) - Вкупно 160W
Излезна моќност (THD 10%) - Предна 30W x 2
Излезна моќност (THD 10%) - Сабвуфер 100W
Главна - Единица за високотонци 100 x 45
Subwoofer - Woofer Unit 5.25"
Поврзување: 3.5mm аудио влез/Oптички влез,
Bluetooth 4.0, USB
Аудио формати: MP3, WMA
LED индикатор
Додатоци: далечинско - можност да се контролира
преку далечинското од телевизорот,
автоматско вклучување и исклучување, тајмер
Димензии (ШxВxД): 660x55x99 mm.
Subwoofer: 170x300x204 mm.

 

 

СЛУШАЛКИ МСИ ДИАМОНД

899 ден со ДДВ
Bluetooth 2.0 / Опсег 10m Микро SD картичка 32 GB Полнење на батеријата: 250mAh -8 часа Фреквенција: 20Hz-20kHz Чувствителност: 110 + -3dB Репродукција/Пауза Контрола на звук/Промена на песна