Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ГЕИМИНГ КОНТРОЛЕР ARG 05

1199 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

ГЕИМИНГ КОНТРОЛЕР ARG 09

999 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

ЏОЕСТИК MSI CONSOLE II 6 ВО 1 БЕЖИЧЕН

579 ден со ДДВ
3D WiFi контролер LED индикатор Фреквенција 2.4 GHz Работен опсег над 6 m Вградена батерија на полнење Конектор: Dualshock порта,PS1/PS2,USB Компатибилност: Android/PS2/PS3/Windows/XBOX Android TV/Android TV Box/PC-XBOX 360

ЏОЕСТИК БЛУТУТ SBOX GP 2024

1990 ден со ДДВ
WiFi Bluetooth контролер Батерија од 350 mAh Време на полнење: 2h Време на користење: 5h Копчиња: 4 / Џојстик: 2 Подржува: Android 3.0+/IOS 9.3.2+ Kомпатибилност: Sbox/PC/Android/iOS