Производите кои го носат името на овој бренд се организирани во неколку производни и продажни групи: maX air – аспиратори, maX air con – клима уреди, вентилатори, овлажнувачи на воздух, maX clean – правосмукалки, чистачи на пареа, maX cook – мини шпорети, решоа, микробранови печки (вградени и самостојни), електрични бокали, maX juicy – соковници, maX mix – блендери, миксери, maХ bike – велосипеди, мотори, maХ outdoor – надворешна опрема, maХ heat – грејни тела, maХ beautiful – апарати за нега.

Се прикажуваат 1–24 од 165 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД MAX RS-1 7.0 BLACK 20″

7499 ден со ДДВ
Метален рам 11.5 Висококвалитетни гуми Wanda 20x1.95 Полу алуминиумски рачки за кочници BMX гидан Vader седиште со М6 Qick Release Метални бандажи V-brake метални кочници
25886

ВЕЛОСИПЕД MAX SKYWAR 7.0 24″

11990 ден со ДДВ
Метален рам 13 Висококвалитетни гуми Wanda 24x1,95 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Предна и задна диск кочница
25888

ВЕЛОСИПЕД MAX MISSY 7.0 24″

11990 ден со ДДВ
Метален рам 13 Висококвалитетни гуми Wanda 24x2,35 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи Предна вилушка со амортизер Предна и задна диск кочница
25890

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX SUPER MAX 7.0 16″

5190 ден со ДДВ
Големина на тркала 16 Предна и задна Caliper кочница Пластичен штитник за ланецот Преден браник Помошни тркала Украсно ѕвонче Шише и држач Висококвалитетни гуми Wanda
25930

ВЕЛОСИПЕД MAX CAMARA 7.0 BLACK 26″

7699 ден со ДДВ
Метален рам 15 Висококвалитетни гуми Wanda 26x1,95 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем
25894

ВЕЛОСИПЕД MAX GMX 7.0 PINK 20″

7359 ден со ДДВ
Метален рам 11.5 Висококвалитетни гуми Wanda 20x1.95 Полу алуминиумски рачки за кочници Vader седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
25882

ВЕЛОСИПЕД MAX LADY 7.0 28″

9419 ден со ДДВ
Метален рам 17 Висококвалитетни гуми Wanda 28 (Black) 700X32C Алуминиумски рачки за кочници Vader Comfort седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем
25900

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX GTR 7.0 16″

5490 ден со ДДВ
Големина на тркала 16"
Предна и задна Caliper кочница
Пластичен украсен штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни гумиWanda

ВЕЛОСИПЕД MAX EST COST 3.0 20″

5599 ден со ДДВ
Големина на тркала 20 Метален рам 11 Алуминиумски предни и задни кочници Фиксна вилушка Алуминиумски педали Брзини1
19771

ВЕЛОСИПЕД MAX ТРИЦИКЛ ЗА ВОЗРАСНИ

36990 ден со ДДВ
Големина на тркала 28-26 Тенко ѕиден метален рам 17 Гуми Wanda 28 (Black) 700X32C Предна кочница-алуминиумска V-brake Задна кочница-со диск Шифтери-Shimano Rear 6 Speed Педали полу метални со лагери
24043

АПАРАТ ЗА КРОФНИ MAX DM8WL

1259 ден со ДДВ
Моќност: 750 W
Нелепливи грил плочи,
лесни за одржување и чистење
Куќиште и рачка отпорна на топлина
Светлосен индикатор,
за вклучен апарат и подготвен за работа
Автоматски термостат
801749

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 200

1219 ден со ДДВ
Моќност: 800W
Капацитет на вода: 270ml
Kопче: On/off
Време на зовривање: 2 min
База: Kабел
Ергономска рачка на склопување
Куќиште: Нерѓосувачки челик

11839

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 201A ЦРВЕНО

990 ден со ДДВ
Моќност: 650W
Капацитет на вода: 270ml
Kопче: On/off
Време на зовривање: 2 min
База: Kабел
Куќиште: ABS пластика
11840

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W
Капацитет на вода 300 ml
Сад од нерѓосувачки челик
Копче за вклучување и исклучување

800034

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

629 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W
Капацитет на вода: 200 ml
Пластичен сад
Копче ON/OF
Скриен грејач
Лесен за употреба
База со кабел

26380

АСПИРАТОР САМОСТОЕН MAX CKP 60-I

3990 ден со ДДВ
Самостоен аспиратор: MAX 60 cm
Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED
Проток на воздух при издув: 400m/3h
Алуминиумски филтер за маснотии: 2
Куќиште : Инокс
Мотори: 1
800450

БЛЕНДЕР РАЧЕН MAX HB 3542

989 ден со ДДВ
Максимална моќност: 200 W
Број на брзини: 2
Сечила од нерѓосувачки челик
Отстранлив додаток за блендирање
Едноставен за користење
Лесно чистење
801752

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1249 ден со ДДВ
Моќност:600w
Сад со капацитет од 1л
Брзини: 1
Сечила изработени од
Нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Безбедносен систем

26385

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX MS 4921

1149 ден со ДДВ
Моќност: 260W
Сад: 300 ml
Брзини: 1
Капацитет за сецкање: 300 gr
Сечило: Нерѓосувачки челик
Безбедносен систем при работа
24692

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ MAX JB 7021

1589 ден со ДДВ
Моќност: 600w
Пластичен сад со капацитет од 1.2л
Нелизгачки ногарки
Сечила од нерѓосувачки челик
Сечила за дробење мраз

26384

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAX BF 8028 BLUETOOTH

1359 ден со ДДВ
Bluetooth
Капацитет до: 180 kg
Мерења: Тежина
Протеини
Вода
Телесни масти
Висцерални маснотии,
Мускулна маса и коскена маса.
Напојување: 2 X AAA батерии
Автоматско: вклучување/исклучување


26053

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAX BF-8031 BLUETOOTH

1299 ден со ДДВ
Bluetooth
Капацитет до: 180 kg
Мерења: Тежина
Протеини
Вода
Телесни масти
Висцерални маснотии,
Мускулна маса и коскена маса.
Напојување: 2 X AAA батерии
Автоматско: вклучување/исклучување

26055

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAX TS-C6

495 ден со ДДВ
Мери до: 180 kg
LCD: 60 х 24 mm
Моќност: 3V 2 X AAA
Позадинско осветлување
Безбедно калено стакло
Функција на работа: Батерија


26052