Се прикажуваат 1–24 од 49 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ OLED LG 48A16LA 4K UHD SMART

55999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 48″/123 cm
Резолуција на екран: 4K OLED(3840×2160)
Процесор: α7 Gen4 Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 1x HDMI
2x USB

Headphone out
Cl+
LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 300 × 200
802277

ТВ QLED SAMSUNG QE55Q60AAUXXH

44996 ден со ДДВ
Резолуција на екран:55″139cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen 5.0
Процесор: Quantum Lite 4K
3100Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
HDMIx3/USBx2/LAN/CI/eARC/WiFi/
Bluetooth 4.2 / VESA: 200 × 200
800789

ТВ QLED VIVAX 43Q10C

23999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/DVB-S2
RAM: 2GB/ROM: 16GB
VESA: 200×200/Звук: 20W
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
801998

ТВ QLED VIVAX 55Q10C

31999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем: Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+
Интегрирано WiFi/Bluetooth
802173

ТВ QLED VIVAX 65Q10C

43999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
802001

ТВ ЛЕД LG 43UP75003LF 4K UHD SMART

22990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Процесор: α5 AI Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI
USB

Cl+
LAN/WiFi/Bluetooth
VESA: 200 × 200
802272

ТВ ЛЕД LG 50NANO806PA 4K NANOCELL UHD SMART

34999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K
NanoCell(3840×2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 4x HDMI
1x USB

Cl+
LAN/WiFi/Bluetooth V5.0
VESA: 200 × 200
802276

ТВ ЛЕД LG 50UP81003LR

34996 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840×2160)
webOS SMART TV + HbbTV
Процесор: Alpha5 4K processor
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: 3xHDMI,2xUSB,LAN,CI Slot
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 200 × 200
800790

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

65999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2

6890 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm
Резолуција: (1366×768) HD Ready
Формат 16:9/Aгол на гледање: 178°
Време на одзив: 8ms/VESA: 200 x 200
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: USB/HDMI/USB/CI/SLOT
Звучна моќност: 2x6W/Влез за слушалки
801540

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2 SMART

8790 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm
Резолуција: (1366×768) HD Ready
OS: Android 11/CPU: Quad core
Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: WiFi/LAN/HDMI×3/USBх2/CI+
Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200
801541

ТВ ЛЕД LOBOD LF42DN4319 TS/S2 FULL HD SMART

13990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 42″/107cm
Резолуција на екран: FullHD (1920×1080)
Оперативен систем : Android 9.0
Процесор: Quad core CPU
Тип на тјунер: DVB T2/S2/C
RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB
HDMIx3/USBx2/VGA/VESA Стандард

800070

ТВ ЛЕД NEO 50VUS 920 4K SMART LED TV

20990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm, 1400HZ Cmp Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160) Processor Quad Core/SAMRT TV/Android Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/CI+ Звучна моќност 20W: 2 x 10 W VESA standard: 200 × 200
802691

ТВ ЛЕД PANASONIC TX 50″ HX580E

27999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
(OS) My Home Screen 5.0
SAMRT TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: WiFi/HDMIx4/USB×2/LAN/PC
VESA standard: 200×200
800238

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-43HX580E UHD 4K SMART

27500 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K(3840x2160)
SAMRT TV/OS: my Home Screen 5.0
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/HDMI×4/USB×2/CI+/LAN/PC
Фреквенција на панелот: 50/60 Hz
VESA: 100 × 100
800303

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-50JX800E ANDROID HDR 4K

31596 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
HCX Processor/SAMRT TV/Android
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Приклучок: Bluetooth 8/WiFi/HDMIx3/USB×2
Звучници 20 W: 2 x 10 W
VESA standard: 200 × 200
801192

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-58JX800E ANDROID HDR 4К

32996 ден со ДДВ
Димензија на екран: 58″/147cm
Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160)
HCX Processor / ОS: Android /Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Брзина на движење: 4K 1400 Hz BMR
Bluetooth/Wi-Fi/HDMI 2.0×3/USB/LAN/CI+
VESA: 300×200 mm/Refresh rate:50/60 Hz


801193

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS5505/12 HD LED

9999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm Резолуција: HD (1366×768) 60 Hz Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 Приклучок: WiFi/HDMIx2/USBx1/CI+ Звучна моќност: 2x5W/VESA: 100x100
800489

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS6605/12 HD SMART

13599 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm
Резолуција на екран: HD (1366x768)
(OS) Saphi SAMRT TV
Дигитален тјунер:DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Приклучок: WiFi/HDMI 2.0x3/USB 2.0×2
VESA: 100 × 100
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800490

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE43AU7022KXX SMART

22499 ден со ДДВ
Резолуција на екран:43″109cm(3840×2160) Оперативен систем: Tizen Процесор: Crystal Processor 4K 2000Hz PQI Picture Quality Index Дигитален тјунер: DVB-T2/C USB x1/HDMI x3/CI+/WiFi/Bluetooth Излез за звук RMS: 20W/VESA: 200×200
802553

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE43TU7092UXXH UHD SMART

22998 ден со ДДВ
Резолуција на екран:43″109cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen
Процесор: Quad-Core 4K
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
USBx2 2.0/HDMIx2/LAN/Bluetooth/CI +
VESA: 400×400
800786

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50AU8072UXXH SMART

32998 ден со ДДВ
Резолуција на екран: 50″123cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen 6.0
Процесор: Crystal 4K / 4 јадрен
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T/Т2/C/S/S2
HDMIx3 2.0/USB×1 2.0/Bluetooth 4.2
VESA: 200×200
800788

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50TU7092 UHD SMART

26698 ден со ДДВ
Резолуција на екран:50″127cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen
Процесор: Crystal 4K
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
USBx1/HDMIx2/LAN/WiFi 5/CI +
VESA: 200 × 200
800787

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55″ AU7172 4K ULTRA HD Smart

34499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
(OS) Crystal processor 4K 2000 PQI
Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2
Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/Bluetooth
VESA: 200 × 200
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800298