Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ПЕЧКА НА ДРВА ALFA PLAM CENTRAL 23 БЕЛ

54290 ден со ДДВ
Моќност: 18.4 kW
Моќност на вода: 13 kW
Запремнина на котел: 16 L
Работен притисок: 3 bar
Дијаметар на ќунец: 150 mm
Загревaње на површина: 77-128 м2
Димензии (ШxВxД): 610x360x592 mm
500