Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

КАМЕРА IMOU 2MP IPC-S21FAP(PoE)

3790 ден со ДДВ
Резолуција 2Mpx, 1/2,8" Прогресивен CMOS, H.265/H.264 Видео компресија до 20 fps стапка на слики 16x Дигитален зум, 2,8mm објектив Ноќно гледање (IR) до 30m Видно поле: 102°(H), 54°(V), 120°(D), PoE напојување Складирање NVR, 1x100Mbps Eth ernet порта, IP67 Вграден микрофон, детекција на движење Регион што може да се конфигурира Детекција на луѓе; ONVIF
803112

КАМЕРА IMOU BULLET 2 PRO 4MP IPC- F46FEP

5190 ден со ДДВ
Bullet 2 pro 4MP, целосна боја, 4 режими за ноќно гледање; резолуција 4 Mpx, 1/3" прогресивен CMOS, H.265/H.264, компресија на видео, брзина на слики до 25 fps; 16xДигитален зум, објектив 2,8mm, ноќно гледање (IR) до 30m, видно поле: 81°( H), 44°(V), 97°(D), DC12V, 2,4GHz Wi-Fi &1x100Mbps интернет порт, двојна антена, Micro SD до 256GB, IP67, Вграден микрофон и звучник, детекција на движење, човечко откривање, активна (вграден во центарот на вниманието и сирена од 110 dB), континуирано снимање (на MicroSD-картичката користена апликацијата Imou), Геофенцирање, управување преку Imou Life APP (iOS, Android)
803113

КАМЕРА IMOU RANGER 2 4MP-IPC A42P

2399 ден со ДДВ
Резолуција 4Mpx, 1/2,7" Прогресивен CMOS, ICR, H.265/H.264 видео компресија Брзина на слики до 25/30fps Објектив 3,6 mm Видно поле: 92°(H), 48°(V), 109°(D),355°Pan & -5~80° Навалување, ноќно гледање (IR) 10m, 2,4GHz Wi-Fi 1 x 100Mbps интернет порт, Micro SD до 256GB Микрофон/Звучник/Паметно следење Човечка детекција/Звучен аларм Апликација ImouLife APP (iOS, Android)
803110