Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH EASY AQUATAK 110

7870 ден со ДДВ
Максимален притисок: 110 bar Моќност на мотор: 1300 W Максимален проток: 330 l/h Максимална температура на проток: 40 °C Должина на кабел: 5 m Должина на PVC црево: 3 m Тежина (без прибор): 3.8 kg
21604

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH EASY AQUATAK 120

Original price was: 8999 ден.Current price is: 7999 ден. со ДДВ
Максимален притисок: 120 bar Моќност на мотор: 1500 W Максимален проток: 350 l/h Максимална температура на проток: 40 °C Должина на кабел: 5 m Должина на PVC црево: 5 m Тежина (без прибор): 4 kg
801030

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 130

11990 ден со ДДВ
Мотор: 1.700 W/Млазница: 3 во 1 Притисок: 130 bar/Проток: 380 l/h Макс температура на вода: 40 °C Пумпа полн метал со 3 цилиндри Должина на кабел: 5m/PVC црево: 6m Функција за самовшмукување: 0,50 m Систем за детергент и пена
802758

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК FARM FPP1400E 110БАРИ

6950 ден со ДДВ
Моќност на мотор: 2000 W Номинален притисок: 80 bar Максимален притисок: 110 bar Номинален проток: 5.5 L/min Максимален проток: — L/min Дополнитлна опрема: пиштол и црево
803981