Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446bg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 75 g Сечила од не'рѓосувачки челик Транспарентен капак Безбедносна брава Простор за складирање на кабел Копче за вклучување/исклучување

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446wg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 75 g Сечила од не'рѓосувачки челик Транспарентен капак Безбедносна брава Простор за складирање на кабел Копче за вклучување/исклучување

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

1149 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 70 gr Заштита од работа без капак Напојување: 220-240V

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ GORENJE SMK 150 W

1550 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Копче за моќност: On/off со заштитник Куќиште: Пластика + метал Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик Должина на приклучен кабел: 0.7 m Димензии (ШxВxД): 8.5 × 21.5 × 10.5 cm

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ MESKO MS 4465

1229 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 57g Голема брзина на мелење Тивок мотор Сечива од нерѓосувачки челик Проѕирен сад за зачини Заштита од работа без капак

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ- ЗАЧИНИ SEVERIN KM 3879

1440 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 50g Диск мелница од нерѓосувачки челик Куќиште: Нерѓосувачки челик Прилагодливо ниво на мелење Работи само со прицврстениот капак Можност за мелења на: Кафе, семиња, јаткасти плодови

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ФИЛТЕР SEVERIN KM 3874

2799 ден со ДДВ
Моќност:100W
Прилагодливо ниво на мелење
Диск мелница од нерѓосувачки челик
Сад за мелење кафе со капацитет до 100g
Сад за мелено кафе со капацитет од 150g
Селектор за број на чаши
Копче за почеток
Не лизгачки ногарки