Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕНТИЛАТОР ELEKTRA EV-U1601/4K

1499 ден со ДДВ
Материјал: Метал/пластика Материјал на работно коло: пластика Должина на приклучен кабел: 1,8 m Моќност: 40 W/Дијаметар: 40 cm Нивоа на работни брзини: 3 Препорачана површина: 20 m2
804213

ВЕНТИЛАТОР ELEKTRA EV-U1602/4K

1499 ден со ДДВ
Материјал: Метал/пластика Материјал на работно коло: пластика Должина на приклучен кабел: 1,8 m Моќност: 40 W/Дијаметар: 40 cm Нивоа на работни брзини: 3 Препорачана површина: 20 m2
804214

ВЕНТИЛАТОР FABBYGO FS 40-15

Original price was: 1839 ден.Current price is: 1399 ден. со ДДВ
Моќност: 45 W
Напон: 220-240V/50Hz
Број на брзини: 3
Ротација: 90 °C
Материјал: метал/пластика/гума
801735

ВЕНТИЛАТОР RG LUX 16″ 9155

Original price was: 1529 ден.Current price is: 1199 ден. со ДДВ
Вентилатор индустриски 16”
Пластична перка
Моќност: 40 W
Број на брзини: 3
Прилагодлива висина
Четири ногарки
801826

ВЕНТИЛАТОР VIVAX CORDYS CVE 31T

890 ден со ДДВ
Моќност: 40 W
Висина: 50 cm
Дијаметар: 30 cm
Број на брзини: 3
Со осцилација
Контролна плоча: Механичка
801733