Се прикажуваат 1–24 од 34 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VOX IMWH GD202 IX

Original price was: 11219 ден.Current price is: 9999 ден. со ДДВ
Моќност: 1250 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Дигитална контрола Број на програми: 8 Заклучување за заштита од деца Дистрибуција на 3D бранови Димензии (ШxВxД): 560×380×340 mm
802340

ВГРАДНА ПЛОЧА VOX EBC 400 DB

8499 ден со ДДВ
Стакло керамичка плотна
Брусен раб на плочата
LED Дисплеј-On/Off функција
Грејни зони: 4
Ширина 60 см
Светлосен индикаторот за топла плоча
Заштита за деца – Child Lock
16578

ВГРАДНА РЕРНА VOX EBB 2121 IX XL

Original price was: 13569 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Број на програми: 7
Употреблив волумен на рерната: 65L
Чистење со AquaClean функција
Моќност: 3.200W
Совршен грил (PerfectGrill)
Облик на копчињата: Push pull копчиња
Димензии(ШxВxД): 595 × 595 × 575 mm
23748

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX CHT 6155 W

17999 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.500 W
Стаклокерамички грејни плочи: 4
Број на функции на рерна: 8
Капацитет на рерната: 69 L
Материјал на шпорет: Керамички
Функција чистење: QuickClean
Димензии (ШxВxД): 60x85x60cm
801254

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX CHT 6205 IX

Original price was: 22239 ден.Current price is: 19699 ден. со ДДВ
Волумен на рерната: 69 л
Број на функции: 8
Функција за одмрзнување
Вентилатор
тајмер
термостат
Дупли греач за скара: 2600 W
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: inox
26192

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB600WBF

12990 ден со ДДВ
Грејни плочи: 4/1 експрес Капацитет на рерната: 72 L Хромирана решетка/Гратис тепсија Светлосен индикатор/Термостат Функција за чистење: QuickClean Механизам за отстранување на вратата Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
803592

КЛИМА VOX IVA1-12IR

Original price was: 26429 ден.Current price is: 22990 ден. со ДДВ
Капацитет ладење/греење: 3500/3600W
Потрошува. греење/ладење:1150W/1190W
Коефициент SEER/SCOP: 6.21W/4.04W
Ниво на бучност: 54 dB
Работна температура: -15 до 46°C
Автоматско чистење/Auto restart
WiFi Ready/LCD дисплеј/Night mode
800019

КЛИМА VOX IVA1-18IR

Original price was: 38779 ден.Current price is: 35900 ден. со ДДВ
Моќност ладење/греење: 5280/5000W
Коефициент SEER/SCOP: 6.4W/4.8W
Проток на воздух: 750 m³
Работна температура: -15 до 46°C
Капацитет на одвлажнување: 1.80L/h
WiFi/Sleep Mode/Аuto restart/Тајмер 24h
Автоматска дијагностика/Само-чистење
800020

КОМПЛЕТНО ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VOX GSI 6541

17829 ден со ДДВ
Енергетска класа А +
Капацитет: 12 комплети
Број на програми: 5
Бучава: 54 dB
ЕКО брза програма: 30мин
Заштита од прелевање
Димензии: 81.5x59x55 cm
16580

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ VOX WDM1257-T14FD

Original price was: 27829 ден.Current price is: 23999 ден. со ДДВ
Капацитет за: перење 7kg/сушење 5kg
Брзина на вртежи: 1.200 rpm
Број на програми: 15
LED дисплеј/Одложен почеток 23h
Звучен сигнал/Заштита од прелевање
Препознавање на дефекти/Aqua-logic
Димензии (Ш×В×Д): 596×845×527 mm
801558

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC 12 AIEDBIXE

Original price was: 17699 ден.Current price is: 16499 ден. со ДДВ
Капацитет на сетови: 12 Бројот на програмите: 6 Број на температури: 4 Одложен почеток на процесот: 1-24h Индикатори за сол, средство, крај Заштита од прелевање Димензии (ШxВxД): 598×850×598 mm
802114

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC 13A1E BIX

Original price was: 18599 ден.Current price is: 17499 ден. со ДДВ
Енергетска ефикасност: A++ Број на комплети: 13 Број на програми: 6 Ниво на бучава: 49 dB Еко брзо перење 30 мин. Број на температури: 4 Димензии:(Ш/Д/В) 598х850x598mm

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC10Y15CIXE

16729 ден со ДДВ
Капацитет: 10 комплети Број на програми: 6 Предмиење/Почеток/Пауза Одложен почеток: 3/6/9h Светлосен индикатор/Сензори Заштита од прелевање Димензии (ШxВxД): 448 x 850 x 598 mm
801739

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC12A15 BIXE

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А++
Број на програми: 6
Број на комплети: 12
Број на температури: 4
Заштита од прелевање
Ниво на бучност: 52 db
Димензии (ШхВхД) 598 х 850 х 598 mm
800022

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC13A1EBIXE

Original price was: 18459 ден.Current price is: 17499 ден. со ДДВ
Капацитет на сетови: 13
Број на програми: 6
Број на температури: 4
Одложен почеток: 1-24 h
Заштита од прелевање
Почеток/Пауза/Сензори
Димензии (ШxВxД): 59,8×85×59,8 cm
802018

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VOX MWH M19

4599 ден со ДДВ
Mоќност: 700 W/Капацитет: 20 L Степени на моќност: 5 Дијаметар на ротирачка чинија: 255 mm Внатрешност од нерѓосувачки челик Функции за брзо одмрзнување на храна Фреквенција на работа: 2450 MHz Димензии (ШхВхД): 458х329х267 mm
803284

ТВ ЛЕД VOX 32″ ADWD1B SMART

Original price was: 9999 ден.Current price is: 8900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD Ready(1366x768)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA standard: 200×200
Оперативен систем:Android 9.0/Тип:Smart
Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi
Bluetooth: Не/Scart: Не
800059

ТВ ЛЕД VOX 32″ DSA311G

Original price was: 8169 ден.Current price is: 7999 ден. со ДДВ
Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2
USB x2
mini AV
mini
YPbPr
CI+
COAX излез
800302

ТВ ЛЕД VOX 32A11H314M SMART

Original price was: 7990 ден.Current price is: 6599 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm 60Hz Резолуција на екран: HD Ready(1366×768) Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi/CI+/AV in VESA standard: 100×100/Звук: 2x8W
803372

ТВ ЛЕД VOX 32A11H315FL SMART AND11

Original price was: 8649 ден.Current price is: 7399 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm 60Hz Резолуција на екран: HD Ready(1366×768) Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi/CI+ VESA standard: 200×100/Звук: 2x8W
802563

ТВ ЛЕД VOX 32GOH200B SMART

Original price was: 7900 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm Резолуција: HD Ready(1366×768)60 Hz Екран: LED Slim/Smart OS: Google TV Дигитален тјунер: DVB-T/C/S2 Поврзување: Bluetooth/Wifi Приклучок: HDMIx2/USBx2/CI/AV-IN Звук: 2 x 6W RMS/VESA: 100 × 100
803525

ТВ ЛЕД VOX 39DSA316B

Original price was: 9999 ден.Current price is: 8999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 39″/99cm/60 Hz Резолуција на екран: HD(1366×768) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+/AV input Headphone out/HDMI CEC/COAX out Вградени звучници моќност: 2x8 W Direct LED slim/VESA: 200×200
802895