Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV 561D10

23990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive Број на комплети: 11 Aвтоматско отворање на вратата Функција Speedwash: 4 дополнителни програми Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШхВхД): 448x815x550 mm

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV 631E60

22990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Број на комплети: 13 Светлосен индикатор Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 596×817×556mm Температура на миење (°C) 70/60/55/35 Функција Speedwash (4 дополнителни програми)

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV 661 D 60

24990 ден со ДДВ
Стандардни сетови: 16 Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Меморирање на сопствени програми Брза интензивна програма: (QuickIntensive) Автоматскa програмa: SpeedWash Самочистечки филтер Автоматско отворање на вратата (TotalDry) Димензии (ШxВxД): 59,6×81,7×55,6cm

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV 671C60

28890 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Мотор: ИНВЕРТЕР (PowerDrive) Број на комплети: 16 Aвтоматско отворање на вратата Температура на миење (°C) 70/65/55/45/35 Димензии (ШхВхД): 596x817x556 mm Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV 672C60

34490 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Мотор: INVERTER PowerDrive Број на комплети: 16 Самочистечки филтер ЛЕД индикатор Меморирање на сопствени програми Димензии (ШxВxД): 600x820x570 mm Заштита од прелевање: Total AquaStop

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VOX GSI 6644 E

16590 ден со ДДВ
Број на комплети: 13 комплети Број на програми: 6 програми Број на температури: 4 Температури: 40, 50, 65, 70°C Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 550 mm Стартно одложување 3ч / 6ч / 9ч Бучава: 49 dB

КОМПЛЕТНО ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VOX GSI 6541

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа А + Капацитет: 12 комплети Број на програми: 5 Бучава: 54 dB ЕКО брза програма: 30мин Заштита од прелевање Димензии: 81.5x59x55 cm