Се прикажуваат сите 23 резултати

Прикажи 9 24 36

СЛУШАЛКИ MSI ICARUS C305

879 ден со ДДВ
Слушалки gaming
Модел PHO MSI ICARUS C305
Фрекфенција 20Hz-20Hz
Моќност на звук 105dB (-38+-3dB)
Кабел 2,1

25965

СЛУШАЛКИ PHO MSI STYLE BLACK

549 ден со ДДВ
Слушалки со вграден микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 105plusmn,3dB
Осетливост на микрофонот: 55dB
Кабел: 1,5m Боја:црни
24598

СЛУШАЛКИ CAMRY CR 1146

899 ден со ДДВ
Bluetooth/FM радио
Полнење преку USB
USB-кабел и 3.5mm џек
Батерија при повици: 11ч
Батерија при музика: 11 ч
Батерија во мирување: 250 ч
Слот за картички SD/TF
24785

СЛУШАЛКИ MS BASE GREEN BLUETOOTH СО МИКРОФОН

1259 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки со вграден микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 110+-3dB
Опсег на bluetoot-от: 10m
Време на батерија: 8h
Контролер на Моќност та на звукот
Боја:црнo зелени
21397

СЛУШАЛКИ MS BASE RED BLUETOOTH СО МИКРОФОН

1099 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки со вграден микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 110+-3dB
Опсег на bluetoot-от: 10m
Време на батерија: 8h
Контролер на Моќност на звукот

20228

СЛУШАЛКИ MS ICARUS C510 GAMING

1080 ден со ДДВ
Опсег на фреквенција (Hz): 20 Hz-20 kHz
Чувствителност (db): 123db ± 3db
Импеданса (ом): 32 ± 15Ω
USB порта + 1x3.5 mm
Кабел со контрола на звук 2 m
LED осветлување: Црвено/Компатибилни со:
Windows 7
Nintendo Switch
PS4
Xbox One
800701

СЛУШАЛКИ MS ICARUS C515 GAMING БЕЛИ

1090 ден со ДДВ
Опсег на фреквенција (Hz): 20 Hz-20 kHz
Чувствителност (db): 123db ± 3db
Импеданса (ом): 32 ± 15Ω
USB порта + 1×3.5 mm
Кабел со контрола на звук 2 m
LED осветлување: Плаво/Компатибилни со:
Windows 7
Nintendo Switch
PS4
Xbox One
800700

СЛУШАЛКИ MS ICARUS C530 GAMING БЕЛИ

1030 ден со ДДВ
Опсег на фреквенција (Hz): 20 Hz-20 kHz
Чувствителност (db): 120db ± 3db
Импеданса (ом): 32 ± 2Ω
USB порта + 1x3.5 mm
Кабел со контрола на звук 2 m
LED осветлување/Kомпатибилен со:
Windows 7
Nintendo Switch
PS4 и Xbox One
800699

СЛУШАЛКИ MSI BUDS

1669 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки
Модел MS BUDS
Звук 20Hz-20 kHz
Поврзување Wireless,Bluetooth
Осетливост на микрофон 42 plusmn
Платформа PC
Конектор USB
25751

СЛУШАЛКИ MSI GODZILLA PRO GAMING 3 ВО 1

1259 ден со ДДВ
PRO gaming слушалки со микрофон
Фрекфенција: 20-20 KHz
Ниво на бучава: 110 dB
Должина на кабел: 2 m
USB connector
Контролер на звукот
24458

СЛУШАЛКИ MSI ICARUS C 500

1699 ден со ДДВ
Жичани слушалки со микрофон
Модел PHO MSI ICARUS C500,
Фреквенција 20-20 KHz,
Звук/Чувствителност 113+-3 dB,
Фреквенција на микрофон: 20-20 KHz,
Чувствителност на микрофон -58+-3 dB,
Должима на кабел 2 m,
25964

СЛУШАЛКИ MSI ICARUS C300 GAMING

559 ден со ДДВ
Жичани слушалки со микрофон Модел PHO MSI ICARUS C300, Фреквенција 20-20 KHz, Звук/Чувствителност 113+-3 dB, Фреквенција на микрофон: 20-20 KHz, Чувствителност на микрофон -58+-3 dB, Должима на кабел 1.2 m/USB конектор
25963

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-K ЦРНИ BT

1999 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Неодимиумски магнет за одличен бас
XBS Екстра бас систем
Трајност на батерија,
при безжично поврзување од 50h
USB поврзување за полнење
Водоотпорност: IPX4
Батерија: Литиум
801624

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-W БЕЛИ BT

1999 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Неодимиумски магнет за одличен бас
XBS Екстра бас систем
Трајност на батерија,
при безжично поврзување од 50h
USB поврзување за полнење
Водоотпорност: IPX4
Батерија: Литиум
801625

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HF100ME-K ЦРНИ

1199 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-23kHz
Импенданса: 26 ±15%Ω
Сензитивност: 103 dB/mW(at 500 kHz)
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
Тежина: 138 gr

801622

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HF100ME-W БЕЛИ

1099 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-23kHz
Импенданса: 26 ±15%Ω
Сензитивност: 103 dB/mW(at 500 kHz)
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
Тежина: 138 gr
801623

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HTF295E-K ЦРНИ

1399 ден со ДДВ
Звучник: 40 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-27kHz
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 5 m
Тежина: 175 gr
801621

СЛУШАЛКИ SONY MDRZX310AOB.CE7

1499 ден со ДДВ
Микрофон и далечински управувач
Driver units: 30mm
Должина на кабел: 1.2 m
Приклучок: 3.5mm
Фреквентен одговор: 10-22000 Hz
Импеданса: 24 Оhm
Чувствителност: 98 Db
24158

СЛУШАЛКИ SONY MDRZX310APW.CE7

1799 ден со ДДВ
Микрофон и далечински управувач
Driver units: 30mm
Должина на кабел: 1.2 m
Приклучок: 3.5mm
Фреквентен одговор: 10-22000 Hz
Импеданса: 24 Оhm
Чувствителност: 98 Db
24165

СЛУШАЛКИ SONY MDRZX310W.AE

1299 ден со ДДВ
Микрофон и далечински управувач
Driver units: 30mm
Должина на кабел: 1.2 m
Приклучок: 3.5mm
Фреквентен одговор: 10-22000 Hz
Импеданса: 24 Оhm
Чувствителност: 98 Db

24172

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0009 GH903

950 ден со ДДВ
GAMING слушалки ps4/xboxone
Осветлување: 7 бои
Фреквенција: 20Hz-20000Hz
Номинална моќност: 20mW
Единица за микрофон: 4x1.5mm
MIC чувствителност: -42db ± 3dB
Конектор: 3.5mm x1 + USB сплитер
26012

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0010 GH899

1399 ден со ДДВ
GAMING слушалки ps4/xboxone
Осветлување: 7 бои
Фреквенција: 20Hz-20000Hz
Номинална моќност: 20mW
Единица за микрофон: 4x1.5mm
MIC чувствителност: -42db ± 3dB
Конектор: 3.5mm x1 + USB сплитер
26013