Се прикажува 1–24 од 31 резултат

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА АЛИШТА GORENJE WNEI 94 BS

29990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive Функција пареа: Да Дисплеј: ЛЕД дисплеј Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1400 rpm Димензии (ШхВхД): 60x85x61 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WTE8511XO

20999 ден со ДДВ
Mотор: ИНВЕРТЕР ProSmart Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Одложен почеток: 3h/6h/9h Дисплеј: ЛЕД дисплеј Димензии (ШхВхД): 60x84x55 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE 7511 XWW

17999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A++ Капацитет: 7 kg Број на програми: 15 Број на вртежи: 1000/min Тип на дисплеј: LED AquaWave drum технологија Димензии (ШхВхД): 60 x 84 х 49 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE 7722 XW0

21999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Мотор: Prosmart ИНВЕРТЕР Капацитет: 7 kg Број на програми: 15 Број на вртежи: 1400/min Тип на дисплеј: LED Димензии (ШхВхД): 49 x 84 х 60 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE7512XAW

18999 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Дисплеј: ЛЕД дисплеј Технологија на пареа Заштита од прелевање Димензии (ШхВхД): 60x84x49 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE7536XA

22999 ден со ДДВ
Mотор: ИНВЕРТЕР ProSmart Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Вид на дисплеј: Дигитален Поврзување: HomeWhiz Bluetooth Димензии (ШхВхД): 60x84x49 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ELEKTROLUX EW7 F248S

26999 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8kg Брзина на вртежи: 1400rpm Плакнење без пена Самопозиционирање на барабанот Програми на пареа-Steam Cashmere Димензии (ШхВхД) 597х847х576 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WHP 62 ES

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Капацитет: 6 kg Брзина на вртежи: 1.200 rpm Број на програми: 15 Мотор: Колекторски мотор SteamTech генератор на пареа Димензии (ШxВxД): 595 x 850 x 460 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WHP 74 ES

17799 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Број на програми: 15 Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1.400 rpm Мотор: Колекторски мотор Генератор на пареа: SteamTech Димензии (ШхВхД): 595x850x460 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WHP 82 EC

21990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++
Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
Капацитет за перење: 8kg
Волумен на барабанот: 57L
Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата
Ладно перење: 15?C
Програми:15
Специјални програми: Програма против алергии (AllergyCare)
Детска облека
Совршено црно (PerfectBlack),DownWear
Можност за перење без центрифуга
SteamTech генератор на пареа
Програма за самочистење (SterilTub)
Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)
Сервисна дијагностика
Рачно извлекување
Сензори: Сензор за ниво на вода
Заклучување-заштита за деца (CDP)
Контрола на стабилност (SCS)
Годишна потрошувачка на вода: 9.460L
Боја: Бела боја
Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 187 kWh
Ниво на бучност при перење: 58 dBAre1pW
Ниво на бучност при центрифугирање: 76 dBAre1pW
Димензии (ШxВxД): 59,5x85x60cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66x89x65,5cm
Нето тежина на апаратот: 64kg
Бруто тежина на апаратот: 67kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,49 W

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 74 BS

25490 ден со ДДВ
Eнергетска ефикасност: А +++ Мотор: Inverter PowerDrive Капацитет: 7 kg Број на вртежи: 1400 rpm Функција: AquaStop Тип на екран: LED Димензии (ШхВхД): 60x85x46.5 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 84 BS

27990 ден со ДДВ
Инвертер PowerDrive мотор Енергетска класа: A+++ Капацитет заперење: 8 kg Број на програми: 16 Број на вртежи: 1400 rpm Димензии (ШхВхД): 600x850x545 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNPI 72 B

18990 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР PowerDrive мотор Енергетска класа: A+++ Капацитет: 7 kg Број на програми: 16 Брзина на вртежи: 1.200 rpm Тип на екран: LED дисплеj Димензии (ШxВxД): 600x850x545 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNPI 82 BS

21999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Мотор: ИНВЕРТЕР (PowerDrive) Капацитет: 8 kg Брзина на вртежи: 1.200 rpm Број на програми: 16 SteamTech генератор на пареа Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 545 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WS 168 LNST

37990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive Енергетска класа: A+++ Капацитет за перење: 10 kg Број на вртежи: 1600 rpm Тип на дисплеј: ЛЕД Генератор на пареа (SteamTech) Димензии(ШxВxД): 60x85x61 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 80T4540AE1LE

26990 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ DIGITAL INVERTER мотор-10 год.гаранција Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 14 Технологија на пареа/Само дијагностика LЕD панел дисплеј/Тајмер/Заштита од деца Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T4020EE1LE

22490 ден со ДДВ
Машина за перење алишта ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР 9кг запремнина на барабанот 1200 вртежи/мин ЛЦД Дисплеј 12 програми Димензии (ВхШхД) 850 x 600 x5 50 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T4540AE1LE

26990 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ DIGITAL INVERTER мотор-10 год.гаранција Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 14 Технологија на пареа/Само дијагностика LЕD панел дисплеј/Тајмер/Заштита од деца Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70T4040EE1LE

19990 ден со ДДВ
Енергетска класа:А+++ Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Eco Bubble: Перење со активна пена Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T4020EE1LE

20990 ден со ДДВ
Eнергетска класа: А+++ Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD Дисплеј/Тајмер/Child lock Smart Check дијагностика Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T534DAE1S7

29690 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 21 Вградено WiFi/Заклучување на врата Eco Bubble: Перење со активна пена Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1060 TOGD

15999 ден со ДДВ
Број на програми: 15 Број на вртежи: 1000 rpm Капацитет: 6 Технологија: Aqua-logic system Индикатор за циклус на перење Копчето за одложен почеток Димензии (ШхВхД) 597х845х497 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1060 YTD

13499 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Капацитет: 6 kg Брзина на вртежи: 1.000 rpm Број на програми: 15 Технологија: Aqua-logic system Индикатор за циклус на перење Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1070 YTD

14599 ден со ДДВ
Капацитет: 7 kg Брзина на вртежи: 1.000 rpm Број на програми: 15 Ниво на бучава: 76 dB Aqua-logic system Oдложен почеток (1-23ч) Димензии (Ш×В×Д): 59.7 × 84.5 × 52.7 cm