Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 9 24 36

ФРИТЕЗА ADLER AD 4905

2980 ден со ДДВ
Сад со капацитет од 1,5л
Моќност:1000W
Пилот светло
Отстранлива кошницао
Термостат
Филтер
Капак со стакло за полесно надледување

ФРИТЕЗА ADLER AD 4906

4199 ден со ДДВ
Tоплинскои изолирано куќиште
Сад со капацитет од 2,5л
Моќност:1800W
Пилот светло
Кошница со отстранлива рачка
Отстранлив сад за пржење
Термостат
Филтер
Копче за отварање на капакот,

ФРИТЕЗА CAMRY CR 4909

3159 ден со ДДВ
Моќност:2000W
Сад со капацитет од 3л
Tоплинскои изолирано куќиште
Пилот светло
Отстранливи сад за пржење и грејач
Термостат до 190С

ФРИТЕЗА MESKO MS 4910

2999 ден со ДДВ
Моќност:900W
Сад со капацитет од 1,5л
Проѕирен капак
Висококвалитетно куќиште изработено не `рѓосувачки челик
Tоплинскои изолирано куќиште
Пилот светло
Мрежа со отстранлива рачка
Отстранливи сад за пржење
Термостат

ФРИТЕЗА SEVERIN 2431

3490 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Капацитет:3l
Топлински изолирано челично куќиште
non-stick сад
Кошница со отстранлива рачка
Отстранлив сад за масло кој се мие во машина за садови
Длабоко пржење со капацитет од 400 g
Прилагодување на термостат до 190 ?C со безбедносен switch-off
Пилот светло и подготвен индикатор за употреба со светло
Отстранлив капак со прозорче за гледање

ФРИТЕЗА SEVERIN 2455

5790 ден со ДДВ
Моќност: 900W
Капацитет:1,8L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Прилагодлив термостат: 80-200?C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Тежина на апаратот:5,1kg
Димензии:25x20,5х27,5cm Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Идеален за приготвување на: помфрит
месо
пилешко месо
морска храна
зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева
благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 1,8L овозможува приготвување на оброк за 1-2 лица
без непријатни мириси
Поради малата димензија на апаратот е практичен за мали кујни или мали семејства
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

ФРИТЕЗА И ФОНДУ SEVERIN 2408 2 во 1

1990 ден со ДДВ
Моќност: 840 W Функција 2 во 1: фритеза и фонду Фритеза со капацитет 200 гр Фонду со 6 вилушки Прилагодлива температурата до 190°C Заштита од прегревање Заменлив филтер за маснотии во капакот

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN 2430

6590 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Капацитет:3,2L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Автоматки програми: 6
Прилагодлив термостат: 80-200?C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Димензии:40х29х34cm,
Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Има 6 автоматски програми за приготвување на: помфрит
месо
пилешко месо
морска храна
зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева
благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 3,2L овозможува приготвување на оброк за целото семејство
без непријатни мириси
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1409 DB

5990 ден со ДДВ
Голем сад: 3,5 l Број на програми: 9 Нелеплива подлога Ниска температура: 80 °C Висока температура: 200 °C Вид на контрола: Контрола на допир Информативен екран: Прегледен ЛЕД дисплеј Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1700 DB

5550 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 1.700 W Голем XXL сад: 5 l Број на програми: 8 Автоматско исклучување Tемпература: 80 - 200°C Прегледен ЛЕД дисплеј Контрола на допир

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GOREWE AF 1409 DW

5490 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 1.400 W Прегледен ЛЕД дисплеј Куќиште: Пластика + метал Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm Автоматско исклучување Контрола на времето на готвење Прецизно време со звучен сигнал. Контрола на допир Гумени ногарки за стабилност Индикатор за грејач Нето тежина на апаратот: 4,5 kg Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg -- Нелеплива површина -- Совршена храна и лесно сервирање Поради специјалната нелеплива површина од внатрешната страна на корпата, храната не лепи на страните и може да се сервира директно од садот во чинијата.