Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

СКАРА НА ЌУМУР И ДРВА ГОЛЕМА IVACOM

12990 ден со ДДВ
Одлична за во Вашата градина, двор, кампување Материјал: Нерѓосувачки челик, иноксни лајсни Димензии на метална плоча за печење: 59 x 43 cm Безбедносен уред за пламен, термометар на капак Можност за подесување на нивото на горилникот Димензии (ШхВхД): 48 х 108 х 135 cm
804145

СКАРА НА ЌУМУР И ДРВА СО ПОДАРОК ПРИБОР ОД 9 ПАРЧИЊА

13990 ден со ДДВ
Одлична за во Вашата градина, двор, кампување Материјал: Нерѓосувачки челик, иноксни лајсни Димензии на метална плоча за печење: 59 x 43 cm Безбедносен уред за пламен, термометар на капак Можност за подесување на нивото на горилникот Вклучен е прибор кој вбројува 9 додатоци Димензии (ШхВхД): 48 х 108 х 135 cm
802795