Се прикажуваат 1–24 од 200 резултати

Прикажи 9 24 36

АСПИРАТОР GORENJE DК63CLI

12859 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 290 W
Број на мотори: 1
Број на степени на вентилаторот: 3
Пречник на одводното црево: 15 cm
Димензии (ШxВxД): 60 × 28 × 50 cm
Проток на воздух при издув: 770 m³/h
LED/Куќиште алуминиум/Отстранлив филтер
13752

АСПИРАТОР GORENJE DТ6SY2W

17299 ден со ДДВ
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 x 20 W
Број на степени на вентилаторот: 3
Пречник на одводното црево: 15 cm
Број на филтри: 2
Јачина на моторот: 200 W
Димензии: 60 x 43
13248

АСПИРАТОР GORENJE WHU629ES/S

4079 ден со ДДВ
Број на мотори: 1
Филтри: Активен јаглен
Број на филтри: 1
Број на степени: 3
Бучаност: 64 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 59.6x12.5x46.8 cm
Проток на воздух при издув: 200 m³/h
24136

АСПИРАТОР САМОСТОЕН MAX CKP 60-I

4079 ден со ДДВ
Самостоен аспиратор: MAX 60 cm
Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED
Проток на воздух при издув: 400m/3h
Алуминиумски филтер за маснотии: 2
Куќиште : Инокс
Мотори: 1
800450

ВГРАДЕН АСПИРАТОР НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ MAX CHS 602W

2849 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm
Мотори: 2
Вентилатори: 2
Тип на осветлување: LED
Алуминиумски филтер за маснотии: 2
Број на степени на вентилаторот: 3
Проток на воздух при издув: 460m/3h
800446

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE 2-1 BM 235 CLI

15990 ден со ДДВ
Микробранови + грил/Волумен: 23 l
Нивоа на моќност: 5
Моќност на микробрановата: 800 W
Моќност на инфра грејачот: 1100 W
Број на програми со грил: 1
Број на опции на загревање: 3
Димензии (ШхВхД): 592x390x336 mm
25240

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 201 AG1BG

16990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Волумен: 20 l
Моќност на инфра грејачот: 1000 W
Нивоа на моќност: 5
Број на програми: 15
Заклучување за заштита од деца
Чистење: AquaClean функција
Димензии (ШxВxД): 595×388×344 mm

801545

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 201 AG1X

12990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Електронско управување Број на меморирани програми: 15 Функција SmartDisplay/AquaClean Заклучување за заштита од деца Димензии (ШxВxД): 595×388×325 mm
801807

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 235 G1SYB

18990 ден со ДДВ
Моќност: 900 W/Волумен: 23 l Моќност на инфра грејачот: 1200 W Нивоа на моќност: 5/Број на програми: 9 Дисплеј за прикажување на времето Решетка за скара/Ротирачка чинија 315 mm Заклучување на панел за заштита од деца Чистење: AquaClean функција Димензии (ШxВxД): 595 × 390 × 351 mm
802854

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 235 ORAW

19990 ден со ДДВ
Моќност на микробранова: 900 W/23 l
Моќност на инфра грејачот: 1200 W
Нивоа на моќност: 5/Број на програми: 8
Дисплеј/Автоматско мени/Команди на допир
Решетка за скара/Стаклена чинија: 270 mm
Заклучување на панел/Звучен сигнал
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 38.8 × 32.5 cm
21536

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА SEVERIN MW 7880

13769 ден со ДДВ
Моќност на микробранова печка: 800 W Моќност на скара: 1.000 W Нивоа на моќност: 5/Капацитет: 20 L Програми за автоматско готвење: 8 Дигитален мултифункционален дисплеј Тајмер 95 минути/Звучен сигнал/Часовник: 24h Можност за комбинирано одмрзнување и загревање
25526

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VIVAX MWOB 2015G X

10599 ден со ДДВ
Моќност на микробранова: 1250 W Моќност на грил функцијата: 1200 W Капацитет од 20 l/Тајмер Ротирачка чинија/Хромирана решетка Дигитално управување/LED дисплеј Број на меморирани програми: 8 Димензии (ШxВxД): 595 х 345 × 382 mm
803299

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VOX IMWH GD202 IX

11219 ден со ДДВ
Моќност: 1250 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Дигитална контрола Број на програми: 8 Заклучување за заштита од деца Дистрибуција на 3D бранови Димензии (ШxВxД): 560×380×340 mm
802340

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE F 4141 PW

16990 ден со ДДВ
Енергетска класа A+
Вкупен нето капацитет 153 l
Индикатор за отворена врата
Простор за замрзнување: 4 фиоки
Приклучна моќ 220-240 V
Приклучна моќ 138 W
Димензии(ШxВxД): 55×143,4×54,2cm
26285

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FN619FEW5

29990 ден со ДДВ
Е.К: A+/Систем на ладење: NoFrost
Вкупен нето капацитет: 280 l
Број на фиоки: 5/Стаклени полици: 2
Идикатор за отворена врата
ЛЕД осветлување/SpaceBox 38L/Сад за мраз
Автоматско одмрзнување
Димензии (ШxВxД): 59,5×185×66,3 cm
801798

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ VOX VF 2500

17339 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+
Бруто зафатнина: 210L
Нето зафатнина: 182L
6 проѕирни фиоки
Фиоки за брзо замрзнување
Сад за лед
Антибактериска заштита
Димензии: 144х54х60 см
15780

ДЕКОРАТИВНА ПЛОЧА GORENJE DFG2072P2

9189 ден со ДДВ
Декоративна плоча: Pininfarina Заштитна и декоративна облога, за вградна машина за садови Димензии (ШхВхД): 59.6 × 71.7 × 5 cm
4763

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ALFA PLAM S 140.50.13

18200 ден со ДДВ
Зони за готвење: 4
Конвенционална рерна
Волумен на рерната: 60L
Напон: 400/230V 3N/50Hz
Домензии: 50x85x60cm
Тежина: 47kg
14894

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ALFA PLAM S 140.55.13 G-6-R

18720 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8025 W Електрични грејни плочи: 4/1 експрес Капацитет на рерната: 71 L Двојно застаклена врата на рерната Функција за самочистење/Програми: 6 Длабока тепсија/Фиока за тепсии Димензии (ШxВxД): 550 x 850 x 600 mm
23586

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ALFA PLAM S 140.55.33 КАФЕН

18720 ден со ДДВ
Моќност 7915W
4 рингли/1 експрес
Механички контроли
Димензии:85х60х55cm
Двојно стакло на рерната
Фиока за тепсијата
Капак за шпоретот
8484

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ALFA PLAM S 140.55.43 G-6-R ЦРН

18720 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8025W
Грејни плочи:4/ Експрес:1
Капацитет на рерната: 70L
Двојно стакло на рерната
Можност за самочистење на рерната
Капак за шпоретот
Димензии на шпоретот: 550x600x850mm
25219

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE EC 6141 SC

24999 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 9.100W
Стаклокерамичка плотна
Грејни плочи: 4/двојна 1,единечни 3
Капацитет на рерната: 65L
Двојно стакло на рерната
Чистење со AquaClean функција
Димензии (ШxВxД): 60x85x60cm

20365

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GE 6A10 WB

18999 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.200 W Грејни плочи:4/Експрес:1 Капацитет на рерната: 65L Двојно стакло на рерната Чистење со AquaClean функција Шпоретот е без капак Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 50 cm
802723

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GEC 6A11 SG

23490 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.400 W Стаклокерамичка плоча: 4 Капацитет на рерната: 65L Двојно стакло на рерната Чистење со AquaClean функција Шпоретот е без капак Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
802576