Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ BEKO HTV 8716 XO + ПРАШОК ARIEL 4 KG

27999 ден со ДДВ
Мотор: ProSmart ИНВЕРТЕР
Капацитет за: перење 8 kg/сушење 5 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Дигитален дисплеј/Заштита од прелевање
Kонекција HomeWhiz: Bluetooth
Функција на пареа: Steam Cure
Димензии (ШхВхД): 60 x 84 х 59 cm
801974

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD 10514 S

32990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
Eнергетска класа: A
Капацитет за перење: 10 kg
Капацитет на сушење: 6 kg
Број на програми: 15
Број на вртежи: 1400 rpm
Димензии (ШхВхД) 595х845х610 mm
800033

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD2A164ADS

34990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
Eнергетска класа: A
Капацитет за перење: 10 kg
Капацитет на сушење: 6 kg
Број на програми: 15
Број на вртежи: 1400 rpm
Димензии (ШхВхД) 595х845х610 mm
802347

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ SAMSUNG WD80T4046EE/LE

40999 ден со ДДВ
Мотор: DIGITAL INVERTER 20 год.гаранција
Капацитет за перење: 8 kg
Капацитет за сушење: 5 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 10
LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x600 mm
802113