Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ ADLER AD 6019

7199 ден со ДДВ
Моќност: 850W Капацитет: 750-1250g Број на програми: 15 Додатоци: 2 маталки LED дисплеј Одложен старт Тајмер Функција за оддржување на температурта

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1210 BK

5690 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 800 W Должина на кабел: 1.2 m Програми: 12 Звучен сигнал LCD дисплеј Додатоци: 4

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1400 E

7990 ден со ДДВ
Дводелен сад за печење Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи Број на садови за печење леб: 2 Број на спатули: 2 Нелеплив слој Големина на лебот: 2 Избор на големина на лебот: 1.000 – 1.400 g Контролно стакло Број на oднапред дефинирани програми: 12 Програма за растење на тестото Осветлена внатрешност Звучен сигнал Функција за одржување на топлината Продолжено печење и по прекин на електрична енергија Копче за вклучување Регулација на запеченоста на кората Информативен екран: LCD дисплеј Син индикатор Автоматска подготовка на тесто Програм за брзо печење Програма за џем Сад за мерење Лажичка за дозирање Гумена подлога на садот за поголема стабилност Книга со рецепти Автоматско исклучување за дополнителна сигурност Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 815 W Должина на приклучен кабел: 1,0 m Димензии (ШxВxД): 40 × 27 × 30,5 cm

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1600 WG

6490 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 850 W Должина на кабел: 1.1 m Програми: 16 Звучен сигнал LCD дисплеј Додатоци: 3

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 910 WII

4590 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 550 W Должина на кабел: 1 m Програми: 15 Звучен сигнал LCD дисплеј Додатоци: 3

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ RUSSELL HOBBS 18036 56

6290 ден со ДДВ
Капацитет 450-700-1000г
12 програми
13 часа одложено време за печење
Функција на задржување на топлината 1 час
Функција за прзо печење-55 min
Монтажен капак со прозорец за гледање
Нелеплив монтажен сад за печење,LED дисплеј
Боја: бела
Димензии: 34 х 31 х 34,5cm

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ SEVERIN BM 3990

3799 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 600 W Програми: 11 Звучен сигнал LCD дисплеј Капацитет 3.5 l