Се прикажуваат 1–24 од 28 резултати

Прикажи 9 24 36

AVTO CD ALPINA CDE 120 RM

5299 ден со ДДВ
Меморија: FM 18/AVTO 6 MW
Бараат режим: Локални/DX Избор
Преден панел: USB конекција
MP3 Playback/Disc CD Player
Музички сензор: скенирање/повторување
Play/Pause/напред/назад
Режим: M.I.X/1Bit DAC

11849

AVTO CD ALPINA UТE 32 RU

3969 ден со ДДВ
Излезна моќност: 45Wx4FM
Подесување Опсег: 87.7-107.9 MHz
Подесување Опсег: 530-1,710 kHz
Сигнал-шум (S/N) пол: 60.0 dB
Стерео oдделување: 35.0 dB
USB приклучок: 1.1/2.0
Приемник: FM - AM
11848

AVTO CD JVC KD R 312

5399 ден со ДДВ
Моќност: 4x50W MOSFET
Репродукција: CD-R
CD-RW
MP3
WMA
FM-радио
ХС-ivi тјунер
Преден влез: AUX-IN
6550

AVTO CD PIONEER DEH 1600 UBG

4749 ден со ДДВ
MP3 Player
Моќност: MOS-FET 50W x 4ch
CD-DA/R/RW (CD-text)
RDS AM/FM tuner
MP3/WMA/WAV репродукција
Отстранлива предна плоча
Поврзување: Tелефон/USB/АUX
14841

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBA

4899 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина
21905

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBB

4899 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина
21907

AVTO CD PIONEER MVH 08UBG

3669 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX/MOS-FET 50Wx4ch
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина


18157

RADIO ADLER AD 1159 B

779 ден со ДДВ
Радио AM/FM
Приклучок за слушалки
Стенд
Батерија: 2xAAA
Боја: црна
22168

RADIO BUDILNIK SONY ICF C1ТB

3159 ден со ДДВ
Aналогниот FM/AM радио приемник
Eкран во вид на огледало
Излезна моќност: 100 W
Систем звучници/Моно звучник
Висина: 66 mm/Тежина: 520 gr
Аларм: постепен и одложен
Eдинечен аларм: радио или звучен сигнал

25153

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 00 BLUETOOTH BLACK

1599 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17982

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 05 BLUETOOTH, SPIKER RADIO

1689 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17932

АВТО ЗАСИЛУВАЧ ПОЈАЧАЛО KAC-PS702EX

5109 ден со ДДВ
Можност за вчитување: 2Omega
Излезна моќност: 500W
Номинална моќност: (4Omega) 70Wx2
Премостена моќност: (4Omega) 170Wx1
Нископропусен филтер
Сигнал со сензорот/Странични терминали
Димензии 230x56x167mm/Тежина 1.4kg
20215

АВТО ЗВУЧНИЦИ KENWOOD KFC-E6965

2859 ден со ДДВ
Moќност: 400W
3-way speaker sistem
50mm Tweeter
12mm Super Tweeter
Фрекфенција: 80Hz-22.000Hz
Осетливост: 92dB
Импеданса: 4Omega,

16247

АВТО ЗВУЧНИЦИ PIONEER TS G 6930 F

3579 ден со ДДВ
Звучници со 3-насоки 6 x 9
Вкупна моќност 800W/400W поединечно
Cone Tweeter: 2
Dome Supertweeter: 3/8
Длабочина на врвот: 2-3/4
Димензии на намалување: 6×8-3/4
Фреквенција: 32-32,000 Hz/ 90dB
21909

АВТО ЗВУЧНИЦИ PIONEER TSG TSQ 131 C

4289 ден со ДДВ
Моќност: 180W
Номинална: 35 W
Големина на вуфер: 13 cm
4808

АВТО ЗВУЧНИЦИ SONY HS HT 170 SN

7139 ден со ДДВ
Дијаметар 17 cm
Звучнички систем 2-насочен
Моќност: 240W
Номинална моќност: 60W
1515

БУДИЛНИК ADLER AD 1189B

699 ден со ДДВ
Аларм/Приказ на будилник/Приказ на датум Приказ на собна температура 3 режими за активирање на будилникот 2 режими на позадинско осветлување на екранот Екранот се исклучува по 15 секунди Тип на приклучок: USB Тип на батерија: 3X AAA Димензии на уредот: 14x3,5x5,5 cm
803212

КАРАОКЕ SPK 5029 MANTA

7149 ден со ДДВ
Моќност: 60W RMS(5000W P.M.P.O)
Bluetooth 5.0/LED осветлување
Приклучоци: USB/AUX/влез за микрофон x2
Мобилна апликација за iOS
Android
Вградена батерија
Напојување AC 110–240V,50/60 Hz
Репродукција: MP3/WMA/WAV/FM
Димензии 230×230×620mm/Тежина 4.8 kg
801479

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК SKYTRONIC 178.306

6939 ден со ДДВ
Bluetooth/SD-Card/USB
Излезна моќност: 120W
Дијаметар на midrange: 3
Дијаметар на woofer: 6.5
Фрекфенцвија: 55Hz-20.000Hz
Моќност: 100-240VAC 50/60Hz
Димензии: 305x370x230mm
23655

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК SKYTRONIC 178.423

9889 ден со ДДВ
Bluetooth/USB/SD-Card/RCA
Конектори: 6.3mm Јack
Излезна моќност: 300W
Дијаметар на tweeter: 3.5
Дијаметар на woofer: 10
Моќност: 220-240VAC 50Hz
Димензии: 28x30x56.5cm/8.4kg

23654

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК VIVAX BS-500 KARAOKE BLUETOOTH

9490 ден со ДДВ
Батерија (mAh): 4000 Звучници [W]: 50 W Напојување: 110-240V Висински димензии (cm): 60,6 cm Моќност RMS (W): 50 Далечински управувач, Кабел за напојување, Микрофон Должина: 26,8/ Ширина (cm): 27.1
802789

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК VIVAX BS-700 BLUETOOTH

7290 ден со ДДВ
Моќност на звучници: 70 W Останато: USB, AUX, FM/AM radio, Bluetooth, MIC Батерија: 5000 mAh Дополнителна опрема: далечински управувач, кабел за напојување, жичен микрофон, LED екран, TWS функција
802916

МИНИ СИСТЕМ LOTRONIK 15 2515

4589 ден со ДДВ
Моќност: 2 x 25 W
Батерија на полнење
Приклучок: USB
Конекција Bluetooth: 10m
7 Бои на светло и менување при работа
Тежина: 5.27kg
USB полнење: 5Vdc
23651

МИНИ СИСТЕМ LOTRONIK 15 2525

8169 ден со ДДВ
Моќност-200W
2.1 Аудио Систем
BLUETOOTH
USB
SD-Reader
FM-Tuner
Далечинско управување

23657