Се прикажуваат сите 20 резултати

Прикажи 9 24 36

АСПИРАТОР BEKO CTB 6407 X

3959 ден со ДДВ
60 cm телескопски модел 375 m3/h вмукувачка моќ 3 нивоа на моќност Алуминиумски филтри Ниво на бучава:49-57-63 dB INOX

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HIC 64401 BEZ RAMKA

9999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони: 4/Рамка: INOX Сензор/Индикатор Дигитален дисплеј Автоматско исклучување Заштита од прегревање/деца Димензии: 60cm

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HIC 64401 1X

11990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони: 4/Рамка: INOX Сензор/Индикатор Дигитален дисплеј Автоматско исклучување Заштита од прегревање/деца Димензии: 60cm

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HIC 64402 X

12599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони: 4/Рамка: INOX Сензор/Индикатор Дигитален дисплеј Автоматско исклучување Заштита од прегревање/деца Димензии: 60cm

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HIC 64502 T

14399 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Грејни зони:4+1
Сензор команди SLIDER
Автоматско исклучување
Индикатор за топлина
ChildLock заштита за деца

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HII 64400 AT

15999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони: 4 Експресен горилник: 1800W Регуларен горилник: 2300W Голем горилник: 2300W Димензии ШхДхВ: 582х512х55mm

ВГРАДНА РЕРНА BEKO BIE 25400 XM

16199 ден со ДДВ
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:71L
Мултифункционална Рерна
Програми: 8
Дигитален тајмер
Вентилатор
ChildLock-заштита за деца
Димензии:60x60x58cm

ВГРАДНА РЕРНА BEKO BIM 24400 BCS

18999 ден со ДДВ
Енергетска класа:A+
Капацитет на фурната:71L
Мултифункционална рерна
Функции на рерната:12
Електронски контроли
Вентилатор,Грил
Дигитален тајмер
Димензии:60x60x55cm

ВГРАДНА РЕРНА BEKO BIM 25801 XMS

22599 ден со ДДВ
Енергетска класа: A Употреблив волумен на рерната: 71L Функции: 13 Готвење: 3D Defrost функција Димензии (ШxВxД): 60 × 60 × 57 cm

ВГРАДНА РЕРНА BEKO OIM 27201 C

15499 ден со ДДВ
Број на функции: 8 Тип на дисплеј: Рустикален тајмер Волумен на главната шуплина: 71 L Класа на енергетска ефикасност на главната шуплина: A Тип на рерна на главната празнина: Мулти функционална Начин на отворање на вратата: Паѓачко Боја: Крем

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ BEKO RFNE 290 L21W

24999 ден со ДДВ
Енергетска класа:А+ Neo Frost Kапацитет: 250L Број на фиоки: 6 Потрошувачка на енергија дневно:0,893kWh Ниво на бучава: 42 dB Димензии: 172x60x65cm

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ BEKO DS 8133 G

19999 ден со ДДВ
Кондензациска сушара Капацитет:8kg Програми:16 Одложен старт/Индикатор LED екран/ChildLock AquaWave технологија Димензии (ШхВхД): 597x846x589cm

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ BEKO DU 7133 GAO

17999 ден со ДДВ
Кондензациска сушара Капацитет:7kg Програми:16 Одложен старт/Индикатор LED екран/ChildLock AquaWave технологија Димензии:84x60x60cm

ПЕГЛА НА ПАРЕА BEKO BKK 2140

1990 ден со ДДВ
Пегла на пареа Јачина 2400w INOX грејна плоча Резервоар за вода 320ml Регулатор за температура и пареа Контрола на јачината на пареа Спреј функција Систем против бигор

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 366 K 30 W

21999 ден со ДДВ
Енергетска класа:A++
Neo Frost
Нето капацитет:324L
Капацитет на фрижидерот:215L
Капацитет на замрзнувачот:109L
Капацитет на замрзнување:6kg/24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.741kWh
Потрошувачка на енергија годишно:270kWh
Ниво на бучава:40dB
Димензии:186x60x66.5cm

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 406 E 30 ZXB

27999 ден со ДДВ
Енергетска класа:A++
NeoFrost
Капацитет на фрижидерот:253L
Капацитет на замрзнувачот:109L
Капацитет на замрзнување:5kg/24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.773 kWh
Потрошувачка на енергија годишно:282kWh
Ниво на бучава:40dB
Димензии:203x60x66cm

ФРИЖИДЕР BEKO RCSA 330 K20 W

16999 ден со ДДВ
Комбиниран фрижидер Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A+ Нето капацитет:295L Капацитет на фрижидерот:205L Капацитет на замрзнувачот:90L Автономна работа:18h Капацитет на замрзнување:5kg/24h Потрошувачка на енергија годишно:267kWh Ниво на бучава:42dB Димензии:185x60x60cm

ФРИЖИДЕР BEKO RCSA 366 K30XB

18999 ден со ДДВ
Комбиниран фрижидер Енергетска класа:А++ Нето капацитет:343L Капацитет на фрижидерот:223L Капацитет на замрзнувачот:120L Потрошувачка на енергија годишно:235kWh Ниво на бучава:39dB Димензии:184x60x67cm

ФРИЖИДЕР ДВОКРИЛЕН BEKO GN 162420 X

56950 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ No Frost Вграден LED дисплеј Нето капацитет фрижидерот: 368 l Нето капацитет на замрзнувачот:176L Анти-бактериска заштита Димензии (ШxВxД): 910Х720Х1820 mm

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ BEKO HSA 40520

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:360L
Капацитет на замрзнување:18kg/24h
3 жичани корпи
Антибактериска заштита
Автономна работа:36h
Ниво на бучава:40dB
Димензии:86x128x72cm