Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ЧЕТКА ЗА КОСА ADLER AD 2113

1799 ден со ДДВ
Максимална моќност: 44 W - 60 W Автоматско исклучување: 60 мин Керамичка облога/Дијаметар: 26 mm Контрола на температурата на 4 нивоа: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C Ергономска рачка/Ротирачки кабел 360° Напојување: 220-240V~50/60Hz
803049

ЧЕТКА ЗА КОСА ADLER AD 2324

1419 ден со ДДВ
Облога со керамичка четка Дигитална контрола 5 поставки за температура до 210°C Должина на грејниот елемент: 11cm Автоматско исклучување по 60 минути Заштита од прегревање Должина на ротирачки кабел: 180 см Номинална моќност: 32W
802605

ЧЕТКА ЗА КОСА PHILIPS BHA 301/00

2999 ден со ДДВ
Моќност: 800W/Напон: 220-240V Тенка термо четка: 22 mm Дебела термо четка: 38 mm Должина на кабел: 1,8 m Број на брзини: 2 Поставки за температура: 3 Кука за закачување
803157

ЧЕТКА ЗА КОСА PHILIPS BHH 880/00

3579 ден со ДДВ
Површина на четка: 116 x 60 mm
Турмалин керамичка облога
Поставки за греење: 2
Температура на работа: 170-200° C
Време на загревање: 50 sec
Регулатор/LED индикатор
Автоматско исклучување по 60 минути
Должина на кабел: 1.8 m
801494

ЧЕТКА ЗА КОСА PHILIPS BHH 885/00

4389 ден со ДДВ
Моќност: 60 W Должина на кабел: 1.8m Тип на грејач: PTC LED светлосен индикатор Автоматско исклучување после 60 мин Поставки за температура: 3 Температура: 150°C - 170°C - 200°C Термо заштита Облога од арганово масло
802391

ЧЕТКА ЗА КОСА ROWENTA CF635LFO

4309 ден со ДДВ
Четка за обликување 5 во 1 Максимална моќност: 800 W Hивоа на температура: 3 Број на брзини: 3 Должина на кабел: 1,8 m Jонизација/Ладен воздух Дизајн Karl Largerfeld Kератинска облога/2x повеќе сјај
802657