Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

АКУМУЛАТОРСКИ МАКАЗИ ЗА ТРЕВА И ОГРАДА BOSCH ISIO 3.6V 1,5Ah

5599 ден со ДДВ
Li-Ion батерија: 1 x 1,5Ah Време на полнење: 3,5 h Работно време до 50 мин. Должина на сечило: 120 mm Капацитет за сечење: 8 mm Промена на сечилото без клуч Систем против вибрации Прекинувач: On/Off
802755

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ ЗА ЖИВА ОГРАДА BOSCH EASY HETGE CUT 45

4599 ден со ДДВ
Моќност на мотор: 420 W Должина на сечило: 45 cm Pастојание на забчаници: 16 mm Обезбедува моќни и брзи движења Стапка на удар во мирување: 3.400 мин-1 Ергономски компактен дизајн Едноставна контрола/Лесен за ракување
802757

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 125bar 1500W 360l/h

9999 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 1500 W Целосно метална пумпа: 3 цилиндри Максимален притисок: 125 бари Максимална брзина на проток: 360 l/h Температура на влезната вода: 40 °C Способност за самовшмукување: 0,5 m Систем за детергент со пена Должина на кабел/црево: 5 m
802756