Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ПРИНТЕР SAMSUNG LASERJET SL C410W

5990 ден со ДДВ
Моно печатење 19 страни во минута Печатење во боја 4 страни во минута Резолуција за печатење 2400 x 600 dpi Технологија за безжичнo WiFi печатење Индивидуални кертриџи/Број на бои 4 Печатење преку мобилен уред Брзина на процесорот 300 MHz Стандардна меморија 32 MB Интерфејси/Порти USB 2.0 Капацитет на влезни медиуми 150 листови
17122